Presunúť na hlavný obsah

Pred tromi rokmi bola najkrajšou Slovenkou: Dnes jej ide karta ešte viac, posúďte sami

Slovenské celebrity

Len pred troma rokmi získala titul Miss Slovensko, no pri pohľade na ňu niet najmenších pochýb, že si ho právom zaslúžila.

Stále krajšia a krajšia...

Reč je o súčasnej riaditeľke spomínanej súťaže, Karolíne Chomistekovej, ktorá patrí zároveň k najvýraznejším tváram súťaže Miss Slovensko vôbec. Pri jej začiatkoch v tejto súťaži bola často označovaná za dvojníčku brazílskej supermodelky Adriany Limy, čo jej nepochybne pomohlo zapísať sa do povedomia širšej verejnosti.


 

No dnes ju nemusíme prirovnávať k nikomu. Karolína svojou jedinečnou krásou vzbudzuje pozornosť kdekoľvek sa objaví a vyzerá lepšie, ako kedykoľvek predtým. Len dvadsaťdvaročná modelka, bývalá kráľovná krásy sa pribúdajúcimi rokmi mení na skutočnú femme fatale, dôkazom čoho sú aj fotografie na sociálnych sieťach, ktoré Karolína často zverejňuje.

Neprehliadnite: Róby z večera Schwarzkopf Elite Model Look 2016: Kocianová sexi ako nikdy, Vojtová ako "baby Gisele"

Rodinná záležitosť

Dokonalá postava, krásna hriva, súmerná tvárička a cit pre módu z nej urobili jednu z najžiadanejších tvári súčasného šoubiznisu. No v rodine nie je jediná, ktoré podľahla vášni k móde. Tej sa venuje aj jej sestra Eliška, či brat Daniel, z ktorého sa dokonca stál módny fotograf. Zdá sa tak, že rodinu Chomistekových môžeme bezpochyby označiť za jednu z najštýlovejších z domácej scény.

Prečítajte si: Úradujúca Miss Slovensko je nadpozemsky krásna: Týmto konkuruje aj svetovým topmodelkám

- Najčítanejšie -