Presunúť na hlavný obsah

Známe Slovenky v spoločnosti: Tieto krásky prišli v sprievode svojich partnerov, pozrite, ako im to pristalo

Slovenské celebrity

September je v plnom prúde a s ním pomaly aj večierky. Jeden z nich, otvorenie nového baru, si nenechali ujsť ani tieto známe prominentné tváre.

Karin Haydu

Herečka Karin Haydu bola obtiahnutá do kože a vyzerala ako dračica. Brunetka stavila na čiernu a

vyzerala ako vždy - veľmi žensky.

Kristína Kormúthová

Moderátorka Kristína Kormúthová sleduje najnovšie trendy a jej šatník je toho odrazom. Midi šaty s výraznými motívmi a telové doplnky v podobe ikonických kúskov z brunetky vyčarovali doslova dámu. 

Nahliadnite: Známe tváre v civile: Futbalista Ján Ďurica s rodinou, Marianna Ďurianová vyzerá neskutočne dobre

Barbora Bakošová

Bývalá misska Barbora Bakošová prišla na párty v sieťovaných šatách v telovom odtieni. Presvitajúca spodná bielizeň v takomto duchu pôsobí esteticky a na postave, akú má modelka, aj veľmi sexi. Barbora prišla do spoločnosti po boku tohto mladíka a veľmi to medzi nimi iskrilo.

Vierka Ayisi

Tanečnica Vierka Ayisi bola odvážna a išla do ohnivej červenej. Nohavice voľného strihu s crop topom sú hitom tejto sezóny. Vierka celkový outfit oživila ešte výrazným náhrdelníkom. 

Mária Zelinová

Modelka a moderátorka Fashion TV Mária Zelinová prišla do spoločnosti s priateľom. Blondínka zvolila jednoduché oblečenie a extravagantnejší model topánok. 

Stanislava Pavolová

Moderátorka Stanislava Pavolová vyzerala v ten večer ako bábika. Biele minišaty s čiernou mašlou vo viktoriánskom štýle jej veľmi pristali. Topánky vytvorili príjemnú bodku za celým outfitom.

Melánia Kasenčáková

Tanečnica a sexi mamina Melánia Kasenčáková sa ukázala po dlhšej odmlke v spoločnosti a hneď aj po boku svojho muža pripomínajúc hrdličky. 

Zora Czoborová

Fitneska Zora Czoborová si užíva spoločné chvíle s jej manželom Petrom, ktorý má poriadne vymakané telo. Dvojica spolu pôsobí šťastne a v spoločnosti sa objavili už niekoľkokrát.

Neprehliadnite: Majú o niekoľko rokov mladších mužov a klape im to: Czoborová je od svojho o 14 rokov staršia a čo ďalšie ženy?

- Najčítanejšie -