Otvorené priznania mužov: Takýto sex sa nám páči a presne týmto si nás môžete navždy získať

Pätica našich čitateľov nám otvorene prezradila, aký sex milujú a čím si ich pozornosť ženy jednoducho získajú najviac.

Sebavedomie a žiadne predohry! Muži sa vyjadrili celkom jasne

Sebavedomie a žiadne predohry! Muži sa vyjadrili celkom jasne

Zdroj: Profimedia

Všetko je dovolené

„Vždy ma dostanú ženy, ktoré sa držia hesla „všetko je dovolené“. Tým pádom sa vôbec nemusím kontrolovať a jednoducho sa len odviazať a užívať si sex. Moja súčasná partnerka je presne taká, akú som celý život hľadal. Dovolí mi všetko a mne viac ku šťastiu nechýba,“ prezrádza Milan (37).

Mohlo by vás zaujímať: Konečne viem, aký orál funguje na môjho muža najviac: Z tohto je celý bez seba

Rovno na vec

„Sorry dámy, ale žiadny chlap nemá rád predohry. Zúčastňujeme sa ich len a len kvôli vám. Mne osobne, ako aj drvivej väčšine mužov, imponuje, keď je žena jednoducho pripravená ísť rovno na vec. Keď môžem z nej do pár sekúnd strhnúť všetko oblečenie a prejdeme rovno k sexu. A presne tieto ženy má dokážu vzrušiť a donútiť k výkonu, ako žiadne iné. Takže vykašlite sa na dlhé predohry, dajte rovno chlapovi čo chce, a on vás bude o to viac milovať, verte mi.“  Richard (33).

Sebavedomie

„Sebavedomie je sexi! Raz som v podniku stretol ženu, s ktorou som niekoľkokrát počas večera udržiaval intenzívny očný kontakt. Nepoznal som ju, ani ona mňa, ale fyzicky ma neskutočne priťahovala. Pred záverečnou prišla rovno ku mne. Pozvala ma na pohárik a sebavedomo sa opýtala, či pôjdeme ku mne alebo ku nej. Neostýchala sa, chcela si len užiť a presne takýto sex ma jednoducho baví najviac.“ Andraj (28)

Prečítajte si: Ako to majú muži radšej? Keď je žena na nich alebo pod nimi?

Najlepšia trojka

„Ísť do trojky si môžu dovoliť len partneri, ktorí si veria a nelomcuje nimi ani minimálny náznak žiarlivosti. Vždy som od svojich priateliek chcel trojku, ale žiadna na ňu nepristúpila. Až tá posledná. Chodili sme spolu vyše troch rokov a ako narodeninový darček mi darovala práve trojku. Nie však s niekým známym. Zobrala ma do baru, vyhliadli sme si cudzie dievča, u ktorého sme nakoniec skončili. Keďže moja priateľka sa chcela predviesť najlepšie ako vedela, zažil som sex ako nikdy doteraz. Ráno sme od cudzinky odišli, viac ju nevideli a ja som bol spokojný ako nikdy. Od teraz si takýto úlet doprajeme každý rok.“ Peter (40)

Modriny

„Milujem tvrdý sex. Moje priateľky sa vždy sťažovali, že po sexe so mnou majú po tele samé modriny, ale mňa to jednoducho tak baví. Pri všetkých ex som sa však musel mierniť, až po kým neprišla moja súčasná manželka. Miluje keď ju „plieskam“ a ja milujem ako sa jej to páči. Nič ma nevie vzrušiť viac, ako keď môžem byť pri súloži ako odtrhnutý z reťaze.“ Miloš (27)

Neprehliadnite: Muži, ktorí majú toto povolanie sú v sexe naozaj iní: Toto som ešte s nikým nezažila

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články


Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba