Presunúť na hlavný obsah

Priateľ navštívil veštkyňu: Toto sa stalo s naším vzťahom a ja som dnes sama s dieťaťom

Partnerské vzťahy

Fungovali sme ako šťastný pár viac ako päť rokov, po návšteve tej ženy sa všetko zmenilo.

S Peťom sme žili viacmenej bez konfliktov. Vždy sme si všetko dokázali vysvetliť bez toho, aby sme sa museli nejako extra pohádať. Jeho rozhodnutiu som preto vôbec nerozumela.

Mohlo by vás zaujímať: Päť dôvodov, ktoré dokážu ublížiť vzťahu rovnako ako nevera. Ak sú aj v tom vašom, tak máte asi problém

Pred dvoma rokmi som nečakane otehotnela, a vtedy sa veci medzi nami začali meniť. Peťo bol takmer stále v práci, a niektoré jeho reakcie boli neprimerane chladné. Myslela som si, že je to kvôli možnému strachu, že sa stane prvýkrát otcom a možno aj preto, že mal pocit, že nás dostatočne ako rodinu ešte nezabezpečil.

Nátlaky som nerobila

Hoci ma mrzelo, že som mu nevedela pomôcť a že si moje tehotenstvo až tak veľmi neužíva, snažila som sa na neho príliš netlačiť. Doma som vytvárala pokojnú atmosféru, ale jeho správanie sa napriek tomu nezmenilo. Jeden deň prišiel za mnou a povedal, že potrebuje navštíviť vešticu. Vraj mu to odporučila jeho dobrá známa. Nerozumela som jeho rozhodnutiu a keďže vešticiam neverím, nechcela som, aby tam išiel. Dôvod mi dlho nechcel prezradiť, ale po neustálom naliehaní som to z neho dostala. „Nikdy som ti o tom nepovedal, ale môj otec bol násilník a ja mám strach, že niečo z jeho krutého správania sa u mňa môže neskôr pri dieťati prejaviť.“ Môj Peťo chcel zistiť, či bude taký aj on sám. Povedala som mu, že ma to mrzí, ale žiadna veštica mu nič nezaručí. On napriek tomu išiel.

Domov sa vrátil iný človek

Po návšteve veštice prišiel ako vymenený. Usmieval sa, akoby sa nič nestalo a o tom, čo mu povedala, sa rozprávať nechcel. Povedal však, že vedela o ňom veľa, a tak sa rozhodol, že ju bude aj naďalej navštevovať. Hoci mal dobrú náladu, mala som pocit, že sa mi začal vzďaľovať. Žiadne bozky, intimita, nič. Snažila som sa zistiť, čo sa stalo, a tak som sa rozhodla túto "zázračnú pani" navštíviť. Ona mi však nič zadarmo nechcela prezradiť. Musela som zaplatiť nemalú sumu za to, aby mi povedala aspoň niečo.

Čítajte: Na tomto stroskotalo naše manželstvo: Ženy robia po narodení dieťaťa túto chybu!

Toto ma zlomilo...

Povedala, že my dvaja si podľa hviezd nie sme súdení. Vraj Peťova budúca manželka je žena, s ktorou sa momentálne stretáva, ale že nemám zúfať, pretože nás "uchránila" pred možným rozvodom v budúcnosti. Tým hlúpostiam som neverila, ale keď som prišla domov, pochopila som, že Peťo áno. Jeho veci doma už neboli a dovolať som sa mu nemohla. Až po pár dňoch to zdvihol s tým, že mi nebude brániť v tom, aby som bola šťastná a to isté vyžaduje odo mňa. Neskôr som zistila, že tá záhadná "známa", ktorá mu veštkyňu odporučila, bola žena, ku ktorej sa nakoniec presťahoval. Najhoršie však bolo, že som o mesiac na to predčasne porodila. Na moju správu, že má dcéru, odpísal: „Vedel som to, veštica mala pravdu. Neboj sa, peniaze ti na účet budem posielať.“

Prečítajte si: Zamilovali sa do seba, keď mali 9 rokov: Dnes spolu vďaka jednej veci oslavujú 93!

- Najčítanejšie -