Presunúť na hlavný obsah

Miss Slovensko vs. Miss Universe SR: Porovnali sme obe naše kráľovné krásy! Ktorá zvíťazila?

Modeling

Už pár dní do zoznamu kráľovien krásy pribudlo nové meno. A keďže ide už od druhú missku tohto roka, rozhodli sme sa tieto nepochybne krásne ženy trochu porovnať.

Vek a celkový dojem

Zatiaľ čo Miss Slovensko Kristína Činčurová ešte len nedávno zmaturovala a oslávila devätnáste narodeniny, čerstvá Miss Universe SR Zuzana Kollárová je o rovných päť rokov staršia. Tento fakt sa často podpisuje aj na fotkách, na ktorých vyzerá práve Zuzana vždy o niečo staršie, no Kristína naopak pôsobí stále veľmi dievčenským dojmom.

Neprehliadnite: Novou Miss Universe SR 2016 sa stala Zuzana Kollárová: Touto postavičkou nedala šancu nikomu! Páči sa aj vám?

Tvár

Obe missky sú veľmi fotogenické. No Miss Slovensko má v tomto prípade rozhodne navrch. Kristína vďaka mladšiemu vzhľadu a súmernejšej tvári pôsobí pravým „modelkovským“ dojmom.  Zuzana je rovnako fotogenická, ale profesionálnejšie pôsobí len z určitých uhlov. Je tvár je viac plnšia a musí si dávať pozor, ako pózuje.

Postava

Kristína patrila medzi najvyššie finalistky súťaže Miss Slovensko. So svojou výškou 181 cm odstavila všetky ostatné súťažiace. Dopomohli jej k tomu aj súmerná postava a nádherne dlhé, štíhle nohy, ktoré jej môže nejedna závidieť. Zuzana patrila s výškou 174 cm taktiež medzi najvyššie finalistky, keď uvážime, že najnižšia mala niečo okolo 164 cm. No jej postava pôsobí ženskejším dojmom. Väčšie boky a prsia, ktoré majú za sebou už plastickú operáciu jej pridávajú pár kíl navyše. Plusový bod za vyšportované pozadie patrí taktiež mladšej misske. V tomto dueli má z profesionálneho hľadiska Kristína rozhodne navrch.

Prečítajte si: Finále Miss Universe SR 2016: Bývalá misska s postavičkou ako lusk, Andrea Heringová vzbudzovala opäť pozornosť

Prirodzenosť

V dobe, keď svetu vládnu sociálne média, je pre dievčatá túžiace presadiť sa na podobných súťažiach základom kvalitný profil na Facebooku alebo Instagrame. Keď sa pozriete na instagramové stránky týchto dievčat zistíte, že Kristína na prvý pohľad nielenže pôsobí veľmi prirodzene, ale v jej prípade ide naozaj o prirodzenosť. Áno, aj Zuzana je nepochybne krásna žena. Ale v porovnaní s fotkami z Instagramu a napríklad z finálového večera máte občas pocit, že ide o dve rozdielne ženy. Zuzana na svojom profile pôsobí síce krásne, ale trošku vyumelkovano.

Koho hodnotíme lepšie? Nechceme nikomu uškodiť, ale našou jednotkou je práve Kristína Činčurová. Získala si nás svojou prirodzenosťou, dievčenskou charizmou a dokonalou postavou, ktorá je pre modeling ako stvorená. A ktorá je vašou favoritkou? Dajte nám vedieť v ankete alebo vyjadrite svoj názor v diskusii pod článkom.

Ktorá misska sa vám páči viac?

spolu hlasovalo 1290 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus