Presunúť na hlavný obsah

Alena odhalila v mobile svojho muža milenku: Namiesto toho, aby sa rozviedla, urobila TÚTO zvláštnu vec

Partnerské vzťahy

Taký tlak, aký je v súčasnosti vyvýjaný na ženy, hádam ešte nikdy nebol. Ženy, ktoré sa poctivo starajú o rodinu by si mali zaslúžiť obdiv, nie neveru, súhlasíte?

Niektoré ženy vedia byť poriadne kruté. Na vlastnej koži to pocítila aj Alenka, ktorej muž sa zaplietol, ako inak, s mladou milenkou. Scenár, ktorý je, bohužiaľ, súčasťou každého druhého páru. 

Prečítajte si: Manžel ma roky podvádzal a mne to nevadilo: Až pokým s tým, čo mi totálne zmenilo život naruby

Milenky si idú po to, čo chcú

Čím som staršia, tým viac nerozumiem, na čo to mladé ženy robia. Poslaním takmer každej je predsa byť raz v živote matkou a ako keby si niektoré z nich neuvedomovali, že pokiaľ ony budú rozbíjať manželstvá iným, môže jedného dňa prísť rad aj na nich. 

S Ondrom sme to ťahali niekoľko rokov, máme dve dcéry a náš vzťah bol vždy vyvážený. Samozrejme, že sa občas pohádame, ale fungujeme ako normálna rodina. Len čo presiahol prah štyridsiatky, začal byť čudný. Že by kríza stredného veku? Neviem. Pozorovala som ho pri rôznych situáciách a všimla som si, že sa častejšie a častejšie obzerá po mladých ženách. V istom veku však musíte mať nadhľad a radšej si kúsnete do jazyka, než aby ste mu to vychadzovali na oči ako keď ste mali dvadsaťpäť. Časom som však zneistila a pri pohľade na páry okolo mňa, ktoré neustále bojovali s neverou, som sa zmierila s tým, že ani ten môj “Pán Božský” možno nie je taký “božský” ako som si vždy myslela. Ale ďalej som sa nad tým nezamýšľala. Nechcela som. Poznáte to, cez deň riešite milión iných starostí. Deti, školu, prácu a ešte do toho rôzne problémy v rodine, ktoré má každý. Jednoducho, nebol čas vytvárať si paranoje. 

Keď som bola odcestovaná na dva dni na služobnej ceste, môj muž prvýkrát žiarlil. Nechápala som a lichotilo mi to chvíľu. Keď som sa vrátila domov, tešili sme sa na vášnivý sex. Aj krátke odlúčenie dokáže divy, obzvlášť ak je muž zrazu s dvoma deťmi sám. Manžel išiel do sprchy, ja som ho čakala pri poháriku červeného, príjemne naladená. V tom - klasika - zasvieti display na mobile a čo nevidím. Mladá slečna v spodnej bielizni. Správa žiadna, ale to nevadí. To mi stačilo.

Neprehliadnite: Silvia nerozumela, prečo ju manžel opustil kvôli milenke: Keď ju raz videla, pochopila, v čom je "lepšia"

Za svoju rodinu treba bojovať, inak to nejde

Manžel mi celý čas tvrdil, že s ňou nikdy nič nemal a samozrejme to, že miluje mňa. Povedala som si, ok, vezmem to do svojich rúk ja. Poslala som dotyčnej osobe takisto fotografiu, avšak nie seba v bielizni, ale našu spoločnú fotografiu rodiny. Takú, kde sme všetci a šťastní. K tomu som pridala správu o tom, či jej nie je hanby písať ženatému mužovi, ktorý má vlastnú rodinu. Na záver som si neodpustila uštipačnú poznámku v zmysle, že pokiaľ chce byť súčasťou našej rodiny, môže nám prísť poupratovať cez víkend dom, nakoľko by som si aj ja rada so svojím manželom užila intímne chvíľky pre seba. Odvtedy bol pokoj. Slečna sa ospravedlnila, dala si spiatočku a môj muž mal čo robiť, aby si späť získal moju dôveru. Môj odkaz všetkým ženám je, že NIKDY nedovoľte, aby vám takáto žena zničila rodinu, pokiaľ to nechce aj váš muž. Týmto ženám jednoducho treba ukázať správne hodnoty a za rodinu sa oplatí bojovať. Aspoň mne. Stálo ma to len pár centov sms. Nikdy by som kvôli takejto chudere nepožiadala o rozvod,

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe