Muži nám prezradili, aké drobnosti ich vytáčajú a odrádzajú od vzťahu so ženou: Týka sa niečo z tohto aj vás?

Každý máme nejaké nedostatky. I keď niektoré sú možno pre nás nepatrné, divili by ste sa, ako veľmi dokážu mužov odradiť od vzťahu s vami.

Aj toto dokáže mužov odradiť od vzťahu s vami...

Aj toto dokáže mužov odradiť od vzťahu s vami...

Zdroj: Profimedia

Nerozhodnosť

Schopnosť vedieť sa rozhodovať, mať svoj názor a nebáť sa ho povedať aj pred mužom nie je pre každú ženu samozrejmosťou. Ale malo by to tak byť... Chlapi by ocenili, ak by sme boli ráznejšie. „Mal som pár stretnutí so ženou, ktorej som sa vždy opýtal, kam by šla. Nikdy mi neodpovedala nič konkrétne, skôr mrmlala stále, že nevie a je to na mne. Keby to bolo len raz, tak ok, ale keď sa to zopakovala na štvrtom stretnutí, tak ma to prestávalo baviť. Ženy by mali vedieť čo chcú, nie nechať všetko na mužov,“ prezrádza nám Marek (30).

Mohlo by vás zaujímať: Priateľ navštívil veštkyňu: Toto sa stalo s naším vzťahom a ja som dnes sama s dieťaťom

Prejav

Samozrejme, nikto nečaká, že každá z nás bude mať prejav ako rokmi ostrieľaná redaktorka hlavného spravodajstva. Ale pravdou je, že od určitého veku sa muži sústreďujú aj na iné prednosti žien, ako len vzhľad. Utvrdil nás v tom aj Lukáš (37): „Vždy, naozaj vždy mi záleží na tom, aký ma žena prejav. Darmo bude vyzerať ako z časopisu, keď sa nevie vyjadrovať. Žena má byť predsa aj odrazom muža a dôstojne ho reprezentovať...“

Sociálne siete

Aj sociálne siete vedia narobiť paseku. Preto veľký pozor na to, čo pridávate na svoje profily. „Keď sa zoznámim s nejakou ženou, ako prvé si pozriem jej Instagram. V dnešnej dobe sa tak najľahšie viem dozvedieť, čo sa jej páči, ako sa prezentuje na verejnosti. Ak tam má hlúpe fotky, stovky motivačných citátov a iné nezmyselnosti, dokáže to veľmi ovplyvniť môj postoj k nej.“ Zveril sa nám Ondrej (26).

Prečítajte si: Skutočné výpovede žien: Dokážeme si užiť sex aj bez vyvrcholenia?

Sex bez svetla

Viacerí čitatelia sa zhodli, že prvý sex je veľmi rozhodujúcim pre budúcnosti vzťahu. A aká maličkosť ich dokáže pri tomto rozhodiť. „Mohol by si prosím ťa zhasnúť svetlo?“ Otázka, ktorú priam nezanášajú. Najmä ak sa ženy idú zblázniť za tým, že by im mal priateľ vidieť nahé...

Neprehliadnite: Najlepšie hlášky, ktoré uviedli muži a ženy pri rozchode: Niektoré pobavia, iné zarazia

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba