Presunúť na hlavný obsah

Beauty story: Pravidlá príťažlivosti v znamení mačacieho pohľadu i výrazného rúžu

Krása

Chcete ho dostať uhrančivým pohľadom? Vyšlite dymové signály a vytvorte tak sexy zvodné líčenie, ktorému nikto neodolá. Známy vizážista Tomáš Vida pripravil pre inšpiráciu tieto štyri typy líčenia.

Inšpirujte sa tonmi červenej farby ako je bordo či višňová a zakomponujte ich do svojho líčenia.Vizážista zvolil zvodnú kombináciu dymových očí a červených pier. Pri líčení pier však nepoužil konturovaciu ceruzku, ale farbu aplikoval prstom, najmä do stredu pier. Pery sa tak stanú plnšími a viac sexy.

Oblečenie: Kabát Twin-Set, spodná bielizeň F&F

Inšpirujte sa: 9 telových a iných odtieňov rúžov: Takto budú vyzerať vaše pery prirodzene pekne

Výrazné líčenie vytvoril vizážista v retro štýle 70.rokov. Oči podtrhol zospodu tmavozelenými linkami a horné viečka ponechal svetlé. Výraznou črtou sú pery, na ktoré aplikoval matný rúž s perfektne vykreslenými kontúrami.

Oblečenie: Kožušina Twin-Set, šperky Swarovski Eurovea


Mačací pohlad je výsledkom kombinácie dymových očí a kontúrovania tváre. Pre líčenie očí použil vizážista Tomáš Vida hnedú a matnú čiernu farbu. Oči obkreslil kajalovou ceruzkou, riasy zvýraznil extra čiernou riasenkou a oblasť pod očami a stred tváre presvetlil rozjasňovačom. Na pery použil už len matný rúž vo svetlom odtieni.

Neprehliadnite: Päť najhorúcejších trendov v líčení priamo z prehliadkových mól: Odviažte sa s flitrami alebo farebnými linkami

Oblečenie: Blúzka F&F, šperky Swarovski Eurovea


Hitom sezóny je mokrý efekt vlasov, ku ktorému vizážista zvolil sexy líčenie v jemných fialových odtieňoch. Odtiene fialovej sú vynikajúce aj pri dymovom líčení a navyše, krásne zvýraznia zelenú farbu očí. Pery k nim doladil vo fialo-ružovej farbe rúžu a ceruzky.


 
Photo: Jena Šimková/www.jenasimkova.com
Make-up: Tomáš Vida/Dermacol
Vlasy: Tomáš Vida/BaByliss
Modelka a model: Soňa S. & Jan H./Mix Model Management

 

- Najčítanejšie -