Presunúť na hlavný obsah

7 typov žien, ktoré mužov absolútne nepriťahujú: Môžu byť aj pekné, no ak robia toto, nemajú šancu

Partnerské vzťahy

Každá žena chce byť príťažlivá, to bez pochýb. Niektoré si však neuvedomujú, že to nie je len o vzhľade, ale najmä o chémii. S týmto u mužov nepochodíme.

Príťažlivosť je mix rôznych faktorov, aj preto sa vám môže zdať, že niektoré ženy, ktoré nie sú dokonalé sú viac sexi ako tie, ktoré na pohľad vyzerajú ako ideál krásy a dokonalosti. Muži nás však vidia celkom inak a tieto typy žien vo všeobecnosti veľmi „nemusia“.

Prečítajte si: Ideálny vekový rozdiel, ktorý zaručuje šťastný vzťah: Máte ho aj vy s partnerom?

1. Umelé barbie

Silikónové prsia, pokiaľ nevyzerajú ako nadrozmerné balóny, sú pre mužov príťažlivé. Reč je však o ženách, ktoré „nikdy nemajú dosť“. Pery, lícne kosti, botox proti vráskam na čele, umelé mihalnice a príčesky. Všetkého veľa škodí a muži sú voči takýmto ženám čoraz viac zdržanlivejší.

2. Kostolné myšky

Sivé myšky s príliš konzervatívnymi názormi takisto nepochodia. Mužov vždy priťahuje niečo „hriešne“ na žene. Tajomno v nich vyvoláva pocit túžby a dobýjania. Príliš veľké kontrolovanie potláča v žene slobodu, ale aj spontánnosť a najmä zmysel pre humor – ten na ženách muži milujú. 

3. Jednoduché naivky

Hovorí sa, že v jednoduchosti je krása, no v tomto prípade to neplatí. Niektoré ženy žijú život svojich mužov. Stopercentne závislé, bez názoru a bez snahy muža prekvapiť niečím pekným. Z ich strany pasivita, no od muža očakávajú, aby bol hnacím motorom ich vzťahu. Z takýchto žien sa stávajú prázdne nádoby, o ktoré muži nemajú záujem.

4. Zakomplexované chúďatká

Ženy, ktoré sa neustále sťažujú na svoje nedostatky, ľutujú sa, a to celkom zbytočne. Sebaľútosť je prejavom nedostatku sebavedomia. Muži, naopak, milujú, keď je žena sama so sebou spokojná a má sa rada. 

Neprehliadnite: Manžel ma roky podvádzal a mne to nevadilo. Až pokým s tým neskončil, čo mi totálne zmenilo život naruby

5. Matky kontrolovateľky

Suplovať úlohu matky je pre väčšinu mužov tá najhoršia predstava. Samozrejme, sú aj výnimky, ktoré majú práve na tomto postavený celý vzťah, ale bavme sa o tých, ktorí chcú mať pri sebe ženu na rovnakej úrovni. 

6. Posadnuté honbou za dokonalosťou

Ženy, ktoré sú príliš upnuté a vo všetkom sa kontrolujú, mužov nudia. Áno, môžu byť na pohľad dokonalé, ale to je všetko. Vidieť ženu každý deň rovnako upravenú, časom omrzí. Muži nás túžia vidieť aj „nepripravené“. Žena by mala muža svojím vzhľadom stále prekvapovať. Raz prirodzená a spontánna, inokedy za dámu. A v tom je to čaro.

7. Lesné divožienky

Na spojení s prírodou nie je nič zlé, naopak, je to veľmi krásne. Žena by sa však nemala spoliehať len na vnútornú krásu. Chémia medzi dvomi vo vzťahu je aj o fyzickej kráse a príťažlivosti. 

- Najčítanejšie -