Presunúť na hlavný obsah

Toto je zoznam jedál, ktoré by ste mali jesť podľa znamenia: Budete prekvapené vďaka čomu najrýchlejšie schudnete!

Chudnutie a diéty

Po novom sa už môžete stravovať aj podľa vášho znamenia. Vyskúšate?

Pre každé znamenie je špecifické niečo úplne iné. Vedeli ste však, že to vaše vám môže pomôcť pri chudnutí?

Mohlo by vás zaujímať: Na tejto jednej veci stojí vaše chudnutie: Jej dodržaním sa vyhnete jojo efektu

Baran

Je o vás známe, že milujete nezdravé jedlo. Hranolky s hamburgerom si viete predstaviť na tanieri aj každý deň. Ak chcete zhodiť, nemyslite na to, že diétujete, len sa snažte váš jedálniček obohatiť o korenisté jedlá. Stačí na to len chilli, zázvor či čierne korenie.

 

A photo posted by Talah (@talahs_table) on

Býk

Vy ste rodený gurmán. Preferujete kvalitu a rôzne chuťovky. Skúste však občas vymeniť klasické cestoviny za quinou a snažte sa konzumovať viac varenej zeleniny.

Blíženec

Máte šťastie, že ste majiteľom rýchleho metabolizmu. Môžete jesť čokoľvek, len myslite na to, že všetko treba s mierou. Nejde ani o to, že čo, ale koľko. Jediné, čomu sa vyhnite sú bublinky, z perlivej minerálky vás nepekne nafúkne.

Rak

Ste milovníci jedál, ktoré ste konzumovali ako deti. Ak chcete schudnúť, hľadajte zdravšie verzie vašich obľúbených jedál. Cukor nahraďte medom a jedzte viac morských plodov.

 

A photo posted by Sarah Vincent (@sarahrebeccavincent) on

Lev

Vašu prirodzene štíhlu postavu vám ľudia občas závidia. Keďže nie ste fanúšikom jedla, stačia vám aj malé porcie. Jesť môžete takmer čokoľvek, ale ak chcete nabrať svalovú hmotu, stavte na stredomorskú kuchyňu.

Panna

Pri chudnutí vám stačí, ak sa zbavíte mäsových výrobkov. Práve z mäsa priberáte. Nájdite si inú alternatívu v podobe rýb, ktoré váš organizmus ľahšie spracuje.

Váhy

Milujete sladké a hlavne organické stravovanie. Organické jedlo nie je na škodu, ale sladkostiam sa snažte odolať. Ak obmedzíte sladené nápoje, cukor, a naopak, znásobíte vo vašom jedálničku proteínové jedlá, máte vyhraté.

Škorpión

V jedle sa neradi obmedzujete a ani pár kíl navyše vám neprekáža. Ak sa však rozhodnete jedného dňa na postave zapracovať, menej soľte a jedzte viac čerstvých potravín.

 

A photo posted by Spork&Knife (@sporkandknifeny) on

Strelec

Máte silnú vôľu a preto vám žiadna diéta nerobí problém. Nestresujte sa a jedávajte viac zeleniny a mäsa pripraveného na grile. Vaše tajomstvo chudnutia sa skrýva aj v škorici.

Kozorožec

Tradičné jedlá sú vašou najväčšou slabosťou. Nemusíte sa ich vzdať, len niektoré ingrediencie vymeňte za ich zdravšie alternatívy. Namiesto masla skúste olivový olej alebo avokádo.

Prečítajte si: Diéta, vďaka ktorej sa nemusíte obmedzovať: Vaša krvná skupina to spraví za vás

Vodnár

Často v živote hľadáte výhovorky, a tak podobne je na tom aj vaše stravovanie. Bez zmeny to však nepôjde. Vašou tajnou zbraňou je všetko zelené. Ku jedlám pridajte brokolicu, špenát, šalát, či uhorku.

 

A photo posted by Dario De Simone (@dedalus1977) on

Ryby

Vaš žalúdok je citlivý a také by malo byť aj jedlo. Najlepšie vám spravia zeleninové polievky a morské plody. Snažte sa vyhnúť len sacharidom a alkoholu.

- Najčítanejšie -