Presunúť na hlavný obsah

Aj krásna Jennifer Lopez podľahla trendu retušovania vlastných fotiek: Čo si známa speváčka vylepšuje?

Zahraničné celebrity

Krásna latino diva patrí medzi tie hviezdy, ktoré podľahli sociálnych sieťam a svojim fanúšikom prinášajú každodenné príspevky plné svojich fotografií zo súkromia.

Príliš dokonalá

Jennifer Lopez oslávi o necelé tri roky päťdesiat rokov. Áno, čítate správne, táto kočka, ktorá zakaždým pôsobí priam dokonalo, sa blíži k hranici, ktorej sa desí nejedna žena. A i keď pri pohľade na ňu si poviete, že práve ona je dôkazom toho, že vek je len ozaj číslo, nedajte sa zmiasť. I keď nepochybne patrí JLo medzi najkrajšie hviezdy súčasnosti, až taká dokonalá, ako by sa mohlo zdať, zrejme nie je.

Mohlo by vás zaujímať: Takto poznáme Kate Moss všetci: No nedávno ukázala svoju pravú tvár a realita má od tej magazínovej naozaj ďaleko


Prečo inak by aj ona podľahla nezmyselnému retušovaniu vlastných fotiek...? I keď tentokrát nemáme na mysli úpravu proporcií postavy, ale tváričky. Ak si všimnete pozorne každú jej snímku, na ktorých sa fotí sama, tzv. selfie fotku, zistíte, že s jej tvárou nie je niečo úplne v poriadku. Pôsobí totiž až veľmi perfektne, porcelánovo. Dokonca niektoré fotky sú príčinou prílišného upravovania oveľa menej kvalitné. A pochybujeme, že s príjmom, akým sa môže pýšiť práve ona, má vo vrecku telefón s nekvalitným foťákom...

Prečítajte si: Najkrajšie topmodelky minulosti: Ako vyzerajú dnes a čo sa v ich živote zmenilo?

Nie, nie. Pravda je totiž taká, že aj krásna Jennifer Lopez zatúžila byť ešte krajšou, no v skutočnosti to vôbec nemá za potreby. A jej snaha je skôr smiešna, nemyslíte?

Neprehliadnite: Známe tváre, ktoré sa na prvý pohľad zdajú byť prirodzené: Plastiku a vylepšenia podstúpili však aj ony!

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe