Presunúť na hlavný obsah

Najdôležitejšie vlastnosti muža, ktoré si ženy na ňom vážia: Má ich aj ten váš?

Sex a vzťahy

Samozrejme, že každý muž je iný, a teda na každom si vážime nejakú tú jeho charakteristickú črtu viac než iné. Avšak sú isté vlastnosti vo všeobecnosti, ktoré si vážime všetky, bez výnimky. Snáď nám dáte za pravdu...

Jednoducho jednoduchí

Muži sú vo svojej podstate naozaj jednoduchí, avšak niektorí, priznajme si, dokážu veci naozaj vždy len poriadne skomplikovať, a bez takých sa naozaj zaobídeme rady. Ale nie je nad to, keď si za partnera vyberieme muža, ktorý náš život zľahčuje a nemáme na mysli po finančnej stránke (aj keď je pravda, že byť na platenie hypotéky dvaja je naozaj úľava). Máme na mysli, že nič nekomplikuje, keď je treba, vie zachovať zdravý rozum, dokáže nás upokojiť, keď sme vystresovaní, podráždené, nervózne. Jednoducho v jeho náručí zabúdame aj na vlastnú komplikovanosť. 

Mohlo by vás zaujímať: Prečo sa naše vzťahy končia príliš skoro? Niekedy stačí, ak zmeníme jedinú vec

Môžeme sa na neho spoľahnúť, keď...

Nestíhame a uvarí večeru on, keď toho máme veľa, a pôjde do tej škôlky, školy pre deti on, alebo že keď sa na niečom dohodneme, nezostaneme prekvapené, že zrazu sa plány zmenili, alebo že, keď sľúbi, že na tú večeru s našimi rodičmi pôjde a bude sa správať normálne, tak to tak naozaj bude. Alebo trebárs len to, že nakúpi potraviny a nečaká, že v chladničke automaticky niečo je. 

Uznanie, že...

Toho stíhame a máme dosť aj my a nielen oni. Samozrejme, nechceme, aby za nás všetko robili zakaždým. Máme na mysli, že z času na čas to uvidia, a chcú nám našu starostlivosť o rodinu, deti, alebo len o nich vrátiť, pretože vedia, že to robíme z lásky pre nich, že nám jednoducho uznajú, že sa nesťažujeme vždy len tak pre nič za nič. 

Čítajte tiež: Najšťastnejšie obdobia v živote dospelého muža, o ktoré sa pričinia ženy: Ktoré to sú?

Jeho pracovitosť a pocit, že sa vie o rodinu postarať

Priznajme si narovinu... Ktorá z nás by doma zniesla leňocha, ktorý bude čakať, až mu donesieme do domu nejaké to euro my, namiesto toho, aby sa zdvihol a šiel zaopatriť rodinu sám, ak by to bolo nutné? Áno, žijeme v 21. storočí a nečakáme, že na zadku budeme sedieť my a muži budú na nás robiť, ale aj tak, v tomto sa jednoducho staromódnosť nosí, nech si hovorí, kto chce, čo chce... Takže, ak je muž pracovitý a aj keby prišiel o prácu, pocit, že sa nestratí a vie zarobiť „korunu“ je na nezaplatenie. Prinajmenšom ten pocit bezpečia a istoty hreje na duši. 

Neprehliadnite: "Nebezpečným" typom odzvonilo: Takýchto mužov chceme po svojom boku! Prezradili nám otvorene čitateľky

Vernosť v dobe, kde si nevera „podáva kľučky“

V dnešnom svete, kde si vo všeobecnosti v manželstve nevera doslova „podáva kľučky“, máme naozaj veľké šťastie, keď sme si isté, že ten náš nás naozaj potrebuje, obdivuje, miluje a patrične nám to z času na čas aj dokazuje, hoci len slovami, ktoré myslí naozaj úprimne a zo srdca. To sa cení viac než čokoľvek, čo poviete?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe