Presunúť na hlavný obsah

Princ Harry neustrážil súkromie svojej sexi priateľky: Jeho vyjadrenie na adresu medií vás prekvapí!

Zahraničné celebrity

Byť členom kráľovskej rodiny nie je jednoduché a stať sa priateľkou člena kráľovskej rodiny už vôbec.

Myslieť si, že princ Harry, Kate, či ostatní členovia rodiny majú rozprávkový život je trochu prehnané. Hoci sa zdá, že majú všetko, súkromie si ustrážiť často nedokážu.

Prečítajte si: Exkluzívne fotografie Kate Middleton zo súkromného archívu: Aj ona je len obyčajná smrteľníčka, pozrite!

Princ Harry nedávno priznal vzťah s krásnou herečkou Meghan Markle, ktorú môžete poznať zo seriálu Suits. Meghan prvýkrát učarovala princovi v máji na charitatívnej akcii v Toronte, a odvtedy boli v neustálom kontakte. Prednedávnom sa však ich vzťah prevalil a Meghan musela čeliť novinárom a rôznym neprajníkom.

Rozhodol sa napísať list

Člen kráľovskej rodiny sa preto rozhodol prostredníctvom svojho tajomníka napísať list, v ktorom vyjadril svoje pocity. Priznal, že už odmalička sa snažil čo najviac vyhýbať svetlám reflektorov a inak tomu nie je ani dnes. Práve vďaka svojmu profesionálnemu odstupu si vybudoval dobrý vzťah s médiami, ale má pocit, že tentokrát zašli priďaleko. Má skutočné obavy o súkromie svojej novej priateľky Meghan, na ktorú útočia médiá z každej strany. Nie však len na ňu, ale aj na jej okolie. Najviac mu prekážajú nevhodné vyjadrenia ohľadne pleti a pôvodu krásnej herečky. Aj keď vie, že ľudia majú pocit, že toto celé je cena, ktorú musí každý známy človek zaplatiť, a že je to časť "hry", on nesúhlasí. "Nie je to žiadna hra, ale jej a môj život."

Mohlo by vás zaujímať: Z tohto okatého dievčatka vyrástla najmilovanejšia žena planéty: Hovorí vám niečo táto tvár?

Hoci je to nepríjemná situácia, musíme uznať, že princ Harry má pri sebe skutočne krásnu a príťažlivú ženu.

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus