Presunúť na hlavný obsah

Líčenie, ktoré by ste mali aspoň raz v živote vyskúšať, keď ste brunetka: Takto vám zvýrazní oči

Krása

Paletky očných tieňov, ktorá nielenže zvýrazní pohľad, ale zároveň dodá na sexepíle. Brunetky by tieto farby rozhodne mali vyskúšať.

Dymové oči dokážu premeniť ženu na tajomnú a éterickú bytosť. Najmä odtiene sivej, oceľovej či fialovej zvýraznia pohľad a dodajú na zvodnosti. Modrá linka pod očami dodá celkovo očiam na jedinečnosti a zo ženy vytvára sebavedomejšiu bytosť. Niekto uprednostňuje prsty, niekto štetce. Vôbec neznamená, že prstom to je neprofesionálne, mnohé profesionálne make-up artistky sú zástankyňami práve toho. Majú totiž v aplikovaní tieňov väčší cit. 

Prečítajte si: 10 tipov na make-upy, ktoré si zamilujete: Prirodzená pleť s iskrou je nový trend vo svete krásy

Pripravili sme si pre vás výber paletiek očných tieňov, predovšetkým v telových odtieňoch, zemitých odtieňoch a vo farbách fialovej či kráľovskej modrej. Z tmavovlások a celkovo brunetiek vykúzlia tieto farby neprehliadnuteľnú divu. 

Jednoduché kroky k dosiahnutiu takéhoto looku:

1. Na miesto viečok naneste primer, teda podkladovú bázu, ktorá zabezpečí matnejší efekt tieňov a hlavne, tiene zostanú nerozmazané.

2. Potom naneste neutrálny odtieň v odtieni vašej pokožky. 

3. Na kraj očí, do očného oblúka aplikujte tmavší očný tieň pre dramatickejší spád a zvýraznite miesto nad týmto oblúkom.

4. Naopak, do vnútra kútika jemne aplikujte svetlejší odtieň.

5. Nezabudnite ani na spodnú časť oka a teda aplikovať tmavší tieň aj pod spodnú líniu.

Inšpirujte sa: Päť najhorúcejších trendov v líčení priamo z prehliadkových mól: Odviažte sa s flitrami alebo farebnými linkami

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus