Presunúť na hlavný obsah

Lucia prezradila, ako prekonala vzťah na diaľku so svojím priateľom: Boli chvíle, keď som ho chcela podviesť s iným!

Partnerské vzťahy

Život nás privedie do rôznych situácií a na niektoré z nich by sme radšej zabudli.

Po vysokej škole som dostala možnosť odcestovať na jazykový pobyt do vytúženého New Yorku. Jediný háčik bol v tom, že som už 2 roky fungovala vo vzťahu. Túžba odletieť za veľkú mláku bola silnejšia ako láska k mojej polovičke, a tak som si zbalila kufre a odišla. S pocitom, že všetko dopadne ako má, som si nelámala hlavu nejakým vzťahom na diaľku. „Veď je to len 6 mesiacov, to zvládneme,“ hovorila som si.

Mohlo by vás zaujímať: Najšťastnejšie obdobia v živote dospelého muža, o ktoré sa pričinia ženy: Ktoré to sú?

Sex v meste

Prvé mesiace som bola natoľko očarená veľkomestom, že som si ledva spomenula na svojho Dávida, ktorý ma poslušne čakal doma na Slovensku. Kilometre, ktoré nás od seba delili, sme si vynahrádzali telefonátmi cez skype. Spoznávanie mesta, ktoré nikdy nespí, bolo však natoľko vzrušujúce, že som nevedela odolať divokým večierkom.

A potom to prišlo!

V jeden večer som v bare spoznala neskutočne sexi chlapa, ktorý sa mi predstavil ako Tom. Cítila som sa ako vo filme. Pribúdajúce drinky mi zvyšovali sebavedomie a ja som nespoznávala samú seba. V momente, keď ma Tom zavolal k sebe domov, som neváhala a nastúpila k nemu do taxíka. Doteraz neviem, kde sa to vo mne vzalo! Čo sa však stalo potom, zmenilo celú situáciu.

Prečitajte si: Po sexe na jednu noc majú ženy a muži negatívne pocity: Takto odlišne to však vnímajú

Sila prítomného okamihu

Vo chvíli keď sa ku mne Tom naklonil, som zacítila známu vôňu. Ten istý parfém, ktorý používa aj môj Dávid! V momente som vytriezvela z nemravných myšlienok a uvedomila som si, ako mi môj priateľ veľmi chýba. Vo chvíľkovom pobláznení som zabudla na človeka, ktorý pre mňa znamenal všetko. Z taxíka som rýchlo vystúpila a o tej príhode nikdy nikomu nepovedala.
Zvyšné mesiace som sa sústredila len na jazykový kurz a odpočítavala dni, kedy už budem s ním. Neviem, či som musela odísť na druhý koniec zemegule, aby som zistila aké šťastie ma čaká doma... Každopádne beriem toto životné obdobie za obrovskú skúšku nášho vzťahu a nebyť pokušenia v podobe Toma, nikdy by som nezistila, že to, čo som hľadala mám vlastne celý čas pod nosom.

- Najčítanejšie -