Presunúť na hlavný obsah

S týmito sexi telami by mohli predvádzať na Victoria's Secret: Oslnivé Slovenky, ktoré na to rozhodne majú

Slovenské celebrity

Dokonalé telá, anjelské tváričky a oslnivá krása. Ktorý zo slovenských anjelikov by sa pokojne mohol prejsť po móle prestížnej prehliadky?

Na najznámejšej módnej prehliadke mala v roku 2007 ako jediná možnosť predvádzať naša top modelka Michaela Kocianová. Potencionálnych anjelikov zo Slovenska máme však viac a ktovie, možno ich uvidíme v budúcnosti predvádzať práve pre spomínanú značku.

Prečítajte si: Výročná Victoria´s Secret Fashion Show sa blíži a prichádza s výraznou zmenou! Pomôže jej tento krok zvýšiť sledovanosť?

Adriana Čerňanová

Táto dlhonohá blondínka, ktorá bola tvárou spodnej bielizne Wonderbra, je dokonalou adeptkou. Dievčenská tvár, bezchybné krivky a očarujúci úsmev jej pridávajú ešte viac na jej sexepíle. Adriana nie je v modelingu žiaden nováčik. Modelka z Elite Bratislava žije momentálne v New Yorku, kde fotí jednu kampaň za druhou a zaraďuje sa tým, medzi naše najúspešnejšie modelky.

Kristína Krajčírová

Nežné črty tváre a prenikavý pohľad si na Kristíne všimnete ako prvé. Jej prirodzená krása a dlhé nohy jej v roku 2012 pomohli vyhrať titul Miss Slovensko. Môžeme ju vidieť hlavne v slovenských editoriáloch a kampaniach, ale ktovie, či si raz neoblečie aj známe krídla Victoria's Secret.

Viktória Halenárová 

Príťažlivá brunetka s modrými očami je modelkou agentúry Elite Bratislava. Je známou hlavne v zahraničí, kde nemá núdzu o modelingové ponuky. Dokonale miery ju predurčili k sľubnej kariére a my by sme ju veľmi radi videli na móle Victoria's Secret show.

Mohlo by vás zaujímať: Na tieto tri cviky nedajú dopustiť najznámejšie modelky sveta: Dopracujte sa s nimi aj vy k postave snov

Dominika Szijartóová

Dominike patrí titul modelingovej súťaže Face 2014, ktorú vyhrala. Dalšia spomedzi našich krások, ktorú si hneď zapamätáte. Sexi krivky a nevinná tvar jej zaručili cestu do sveta modelingu. Pokojne by sa mohla prejsť na prehliadke Victoria's Secret show a patriť tak k slovenským anjelikom.

Kristína Činčurová

Aktuálna Miss Slovensko 2016 je jednou z najmladších adeptiek. Pri výške 180 cm, štíhlou postavou a iskrou v očiach sa zaraďuje medzi naše najkrajšie modelky. Vždy usmievavá Kristína má pred sebou ešte sľubnú kariéru a tak sa možno dočkáme aj titulu anjela pre Victoria's Secret.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe