Presunúť na hlavný obsah

Čo je tajomstvom vždy dokonale vyzerajúcej Ivany Surovcovej? Prišli sme na to, čo sa skrýva za jej krásou!

Slovenské celebrity

Slovenská tanečníčka Ivana Surovcová je čoraz krajšia. Čomu vďačí za bezchybné telo a ako sa stará o svoj zovňajšok?

Kráska žije momentálne s priateľom Mariánom Gáboríkom v slnečnej Kalifornii. Okrem iného sa v Amerike venuje aj modelingu, kde je o ňu veľký záujem. O svoj vzhľad sa dôkladne stará a za dokonalou postavou sa skrývajú hodiny cvičenia. Ivana sa okrem tanca aktívne venuje aj mnohým iným športom a zistili sme, čomu podľahla najviac.

Joga

Momentálne je jej najväčšou vášňou joga. Začala ju cvičiť v L.A a prepadla jej natoľko, že si sama urobila kurz, aby ju mohla vyučovať. Práve joga priniesla sexi tanečníčke do života rovnováhu a pokoj, ktoré vyvážili jej nabitý program v Amerike. 

Prečítajte si aj: Trendy v cvičení na rok 2016: Zaobídete sa aj bez činiek či ťažkých strojov

Crossfit

Ak sa Ivana práve nenachádza v Los Angeles, pravdepodobne pracuje na svojej postave v bratislavskom gyme. Crossfit zlákal aj krehkú blondínku, čo je dôkazom, že je vhodný naozaj pre všetkých. Intenzívne cvičenie je dôležité praktizovať pravidelne a výsledky budú viditeľné. Aktívny tréning si tanečníčka obľúbila a priniesol jej mnoho pozitívnych účinkov ako zvýšenie svalovej hmoty a redukciu váhy.

Beh

Beh sa stal jej každodennou súčasťou a nevie si ho vynachváliť.  Ivana beháva každé ráno viac ako 5 kilometrov a udržuje sa tak v skvelej kondícii. Aj keď začiatky môžu byť ťažké, nevzdávajte to a výsledok bude stáť za to. Beh nielenže zlepšuje krvný obeh tela, ale redukuje váhu a prináša pozitívnu náladu.

Turistika

Turistika je v L.A veľkým trendom, ktorému podľahla aj známa tanečnica. Je to nenáročné a pre telo veľmi zdravé. V slnečnej Kalifornii je hitom zdravý životný štýl a všetci chodia na dlhé túry, aby si tým zlepšili svoju kondíciu. Skvelý nápad, ak si chcete zašportovať a zároveň spoznávať prírodu.

Inšpirujte sa: Takto ovplyvňuje mesiac vaše telo, a spaľovanie: Chudnúť sa vám bude ľahšie, ak..

Fitnes

Posilňovanie tela s vlastnou váhou je možné kedykoľvek aj doma. Stačí vám pár pomôcok ako je fit lopta alebo ľahké závažia. Inšpirovať sa môžete rôznymi cvikmi zameranými na konkrétnu partiu tela, ktorú chcete spevniť. Najobľúbenejšie sú cviky na zadok, brucho a stehná.

Ay fly joga

V neposlednom rade sa Ivana venuje aj lietajúcej joge, ktorá je horúcou novinkou aj u nás. Pozície z klasickej jogy sa precvičujú na plachtách zavesených na stene a celé cvičenie výborne spevňuje telo. Ak chcete vyskúšať niečo nové určite sa prihláste na hodinu lietajúcej jogy, ktorá vám prinesie pozitívne výsledky. Vďaka flexibilnému cvičeniu sa stanete ohybnejšou a telo bude spevnené.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus