Presunúť na hlavný obsah

Všade mramor, krištáľ a ľalie - klinika ENVY skĺbila luxus s dostupnosťou

Krása

Koncom októbra sa na známej košickej Klinike estetickej medicíny ENVY otvárali ďalšie nové priestory. Tentokrát sa klinika nerozrastala o nové oddelenia a ambulancie, ale rozšírila svoje priestory na poskytovanie služieb v oblasti neinvazívnych zákrokov a procedúr kozmetológie.

A že sa bolo na čo pozerať! Všetko novučké a už na prvý, druhý i tretí pohľad luxusné. Krištáľové lustre, mramorový kameň a čerstvé kvetiny vzbudzovali dojem dokonalých priestorov v dokonalej kráse. No tu sa dojem z nedostupného luxusu začína a končí zároveň. Po prekročení prahu kliniky sa na Vás totiž milo usmieva vždy ústretový personál, či už ide o administratívnych pracovníkov, kozmetičky, sestričky, doktorov či dokonca samotnú majiteľku kliniky. Ide o dokonalý kontrast luxusu s nesmiernou ľudskosťou, ktorú by ste tu na prvý pohľad plní predsudkov určite nečakali. Avšak zdanie klame a tentokrát na plnej čiare!

V nových  elegantne zariadených  miestnostiach  druhého poschodia  kliniky   môžete  absolvovať poradenstvo a procedúry z oblasti  liečebnej kozmetiky,  telové, či tvárové ošetrenia. Do  skvelej kondície sa dostanete v príjemnom prostredí novovybudovanej  E-FIT sály, vďaka ponuke cvičení na báze elektrofitness, alebo individuálnych tréningov s vlastnou váhou pod vedením certifikovaných tréneriek.

Slávnostné otvorenie si nenechali ujsť ani mnohé známe tváre. Napríklad módny návrhár Fero Mikloško prezradil, že pri každej návšteve Košíc absolvuje relaxačné ošetrenia na klinike a so servisom aj výsledkom je vždy veľmi spokojný. No nielen on. Kľučky na dverách si tu podávajú aj „obyčajní ľudia“, ktorí sa sem radi vracajú a ich počty sa čoraz viac zvyšujú. Aj to je jasným znamením, že aj keď je klinika v drahom šate, jej kvalitné služby sú dostupné pre širokú verejnosť.

Na veľkom „meningu“ nechýbali ani bývalé miss Eva Rezešová a Andrea Tatarková, ktorá je zároveň aj PR riaditeľkou Kliniky ENVY. Známa sudkyňa, doktorka Diana Solčányiová patrí  dokonca medzi stále  klientky kliniky a ako správna lokálpatriotka na ňu  nedá dopustiť .

Medzi pozvanými hosťami bol aj futbalista Stanislav Šesták s manželkou Milkou a na chodbách kliniky by ste stretli aj čoraz známejšiu Linu Mayer a dokonca aj chlapov zo skupiny Polemic, či Adelu Banášovú, ktorá kliniku navštívila pri príležitosti moderovania konferencie Umenie byť ženou, na ktorej prezentovala svoje služby aj Klinika ENVY.

Ako vidíte, kliniku navštevuje veľmi rôznorodá zmes známych tvárí, a rovnako je to aj s nie mediálne známymi ľuďmi, ktorí si služby kliniky nevedia vynachváliť. Pre svojich klientov  dokonca pripravila klinika aj časopis, pričom nové číslo bolo hosťom predstavené práve na slávnostnom otvorení nových priestorov. Magazín Envy je svojim obsahom a zameraním unikátnym časopisom prinášajúcim informácie a novinky zo sveta medicíny, estetiky a krásy, čo len podčiarkuje unikátny koncept kliniky ENVY.

O klinike ENVY

ENVY Klinika estetickej medicíny je najväčšia klinika poskytujúca služby v oblasti zdravia a krásy na Slovensku. Centrála kliniky sa nachádza v Košiciach a jej ambulancie nájdete aj v mestách Prešov, Poprad a čoskoro už aj v Bratislave. Už vyše 8 rokov patrí medzi vyhľadávané kliniky a jej služby ocenili mnohé známe slovenské a české osobnosti. V ponuke služieb kliniky nájdete ošetrenia a zákroky z oblasti: plastickej chirurgie, liposukcie, estetickej dermatológie, laserovej medicíny, lekárskej kozmetiky, interného oddelenia, oddelenia optimálnej výživy a regulácie hmotnosti a najnovšie aj ambulanciu trichológie a transplantácie vlasov.  Moderné prístrojové vybavenie, tím skúsených profesionálov a individuálny prístup sú samozrejmou súčasťou tohto zdravotníckeho zariadenia.

www.envyklinika.sk
www.vedakrasy.sk
recepcia@envyclinic.sk
Kontakt: 055/ 6761 666

 

- Najčítanejšie -