Presunúť na hlavný obsah

Karmický rok 2017: Tento rok bude dosť turbulentný, ale najmä plný prekvapení a výziev

Lifestyle

Rok 2017 bude vraj dosť turbulentný, nespoľahlivý, ale najmä plný prekvapení a výziev. Horoskopy jednotlivých znamení prezradia ešte oveľa viac. Pozorne čítajte.

Barani

V tomto roku bude baranom šťastena priať. Súvisí predovšetkým s otázkami podnikania, financií, ale aj toho, že okrem príjmov budete mať aj náklady, ktoré môžu súvisieť s plánovaním zahraničnej cesty. Verte, že svadba bude tiež správnym rozhodnutím. Pre tých, ktorí majú svadbu dávno za sebou, zase pozor na manželské nezhody a domáce nepohodlie. Možno niektorí budú uvažovať o zmene bydliska. 

Býci

V tomto roku sa môžu vyskytnúť prekážky v práci, ktoré však nemusia znamenať hneď niečo zlé, práve naopak, vďaka nim možno uvidíte viac príležitostí vo svojej kariére. Avšak musíte mať na pamäti, aby sa pohli veci dopredu, musíte sa o to aj sami pričiniť. Tiež vám je rok 2017 naklonený v umeleckej sfére. Pozor na zdravie a láske lovu zdar. V nej by to malo ísť ako po masle. V tomto roku by mali býci vyťažiť zo situácií ako sa len dá. 

Blíženci

Blíženci majú šancu v tomto roku urobiť výrazný pokrok, pokiaľ sami chcú. Čakajú ich výrazné zmeny. U niektorých pôjde o financie, u ďalších o lásku, bývanie, rodinu, možno dieťa a pod. V kariére pozor na konkurenciu, ale aj svoje vlastné ego, ktoré by mohlo spôsobiť problémy. Buďte najmä vytrvalí a usilovní a dočkáte sa úrody. 

Mohlo by vás zaujímať: Posledné číslo v roku vášho narodenia veľa odhalí: Aké je tajomstvo vášho života?

Raci

Raci si tiež musia dávať pozor na prekážky v pracovnej oblasti. Za to na pôde rodinného života, vzťahov celkovo nebudú mať problém. Ak plánujete kúpu nehnuteľnosti alebo niečoho väčšieho, začiatok roka je ten správny čas. U niektorých možno prevládne túžba po cestovaní. Pokojne sa nechajte zlákať. O nové príležitosti teda nebudete mať núdzu, ale platí, všetko s rozvahou. 

Levi

Pre levov bude nadchádzajúci rok 2017 plný výkyvov. Bude pozitívne finančne, môžete očakávať zisky, vyššie príjmy, ale na druhej strane vami bude lomcovať aj márnotratnosť. Musíte si v tomto stanoviť pevné medze a držať sa radšej pri zemi. Výkyvy čakajú na vás aj v rodinných záležitostiach. Pozor na svoje prehnané ego. Všetko však môže dopadnúť vo váš prospech, pokiaľ dokážete ovládnuť svoje zlé vlastnosti. Každopádne to bude rok plný výziev a príležitostí, ale je len na vás ako sa s nimi popasujete. 

Panny

Zo začiatku sa pannám nebude nový rok zdať príliš priaznivý, a prvá polovica roka by mohla byť naozaj aj trocha náročná vzhľadom k tomu, že vás bude trápiť vaše rodinné zázemie, možno manželstvo, partnerstvo. Treba sa však vyzbrojiť trpezlivosťou a domáce šťastie a pohoda sa postupne k vám vrátia. Mali by ste tento rok popracovať najmä na svojich povahových vlastnostiach a dostanete sa k zaslúženej odmene. 

Váhy

Váhy zaznamenajú v roku 2017 veľa pozitívnych zmien. Budú zbierať plody svojej tvrdej práce. Neváhajte sa chopiť nových príležitostí. Šanca, že to vyjde, je vo vašom prípade naozaj vysoká. Choďte za svojimi nesplnenými snami a nebojte sa presadzovať svoje názory. Šťastena vám bude naklonená aj v oblasti peňazí. Úspech je vám tento rok bude priať. 

Čítajte tiež: Váš karmický rok vám môže otvoriť oči: Dátumnarodenia odhalí, v ktorom roku ste teraz a čo vás čaká

Škorpióni

Škorpiónov čakajú samé prekvapenia. Nečakané stretnutia, lásky, milostné vzplanutia, výzvy, avšak vyžaduje si to snahu aj od vás. Musíte na sebe tvrdo pracovať a dostaví sa odmena. Pre niektorých aj v otázke peňazí. Avšak dávajte aj pozor, aby ste to so všetkým neprehnali. Musíte nájsť tú správnu rovnováhu, v práci, láske, rodinných vzťahoch, v peniazoch a pod. 

Strelci

Čím tvrdšie budete budúci rok na sebe pracovať, tým bude výsledok lepší. Pracovný tlak bude na strelcov mimoriadne vysoký, možno si budete musieť aj utiahnuť na čas opasok. Avšak máte skvelú príležitosť ukázať, že ste schopný a dokážete toho veľa. Šťastena sa na vás usmeje v septembri, kedy sa už aj vaša finančná situácia zlepší. Čo sa týka zdravia, budete mať pohodový rok. akže práci zdar!

Kozorožci

Pre toto znamenie pôjde o veľmi šťastný rok. Budete oplývať energiou, chuťou cestovať, zvládať nové výzvy, aj pracovné. Avšak budete potrebovať aj odvahu, na ktorej musíte popracovať. Potom aj vaša kariéra pôjde ako po masle. Nehovoriac o finančných vyhliadkach. Ku koncu roka dokonca môžete očakávať nový vzťah, láska, poblúznenie, prekvapenie. Takže, čaká vás naozaj rušný rok len v pozitívnom slova zmysle. 

Vodnári

Nadchádzajúci rok bude pre vás plný aktivít. Budete veľmi zaneprázdnený, ale to je pre vás len a len dobre. Urobíte pokrok v práci. Ak budete dostatočne obozretní, dokážete si nahromadiť aj slušný majetok. Pozor na svoje ambície a hlavu v oblakoch. Buďte trpezliví a nechajte za seba hovoriť svoje činy nebojte sa o zábavu budete mať postarané, nudiť sa rozhodne nebudete. 

Neprehliadnite: Znamenia zverohruhu a ich najlepšie vlastnosti, vďaka ktorým vynikajú nad druhými. Zhodujú sa s tými vašimi?

Ryby

Pre ryby pôjde o aktívny rok. Čaká ich veľa tvrdej práce, vynaloženého úsilia, nečakaná pracovná ponuka. Nad ňou dobre porozmýšľajte, nenechajte príležitosti prekĺznuť cez prsty, využite tieto svoje vyhliadky vo váš prospech. Milostný život bude plný prekvapení, dokonca je tu aj vidina manželstva, nového vzťahu. Koniec roka využijete múdro. Budete plánovať zase ďalší rok. 

- Najčítanejšie -