Presunúť na hlavný obsah

Viete, ako budú vyzerať Vianoce opustenej Angeliny Jolie? Niektoré zvyky sa zmenia, ale JEDEN pravdepodobne zostane

Zahraničné celebrity

To, že Angelina a Brad už netvoria pár ešte neznamená, že je medzi nimi definitívny koniec. Majú šesť detí a túto skutočnosť jednoducho nezmenia.

Angelina sa nikdy netajila svojou charitatívnou činnosťou a adopciami detí. Vďaka tomu má dnes šesť detí, z ktorých sú tri adoptované a tri vlastné. Ako budú vyzerať ich spoločné Vianoce?

Prečítajte si: Extrémne štíhla postava Angeliny Jolie šokuje: Napriek kontroverzným diétam je za tým niečo iné!

Po dvanástich rokoch spoločného života a dvoch rokoch manželstva sa rozhodla krásna Angelina požiadať o rozvod a hoci deti s jej rozhodnutím nesúhlasili, jej postoj to neovplyvnilo. Napriek tomu sviatky strávia zrejme spoločne. Len pred pár dňami sa Angelina na žiadosť svojich detí rozhodla ustúpiť od manželských sporov a pozvať Brada na Vianoce domov. Brad súhlasil a deti očakávajú, že ich rodičia aspoň na pár dní zabudnú na hádky.

Ako vyzerali ich Vianoce v minulosti?

Vianoce u slávnej rodiny prebiehajú v tradičnom duchu a aj u nich sa varí štedrá večera. Angelina už dávnejšie v rozhovore spomenula, že má od detí zakázané variť a tak sa o všetko doteraz staral práve Brad. Dôvodom vraj bolo to, že Angelina nemala trpezlivosť a nedokázala sa na celú prípravu sústrediť. Vždy počas príprav totižto odbehla za deťmi, alebo sa začala venovať niečomu inému. Zaujímavosťou je, že v minulosti pripravoval večeru pre celú rodinu aj skvelý kuchár Jamie Oliver.

Inšpirujte sa: 25 najkrajších výrokov o láske: Tieto vás presvedčia o tom, že sa kvôli nej oplatí žiť!

Rodina trávila doteraz vianočné sviatky na rôznych miestach vo svete, ale jedna vec bola pre nich vždy dôležitá a to spoločne strávený čas všetkých členov rodiny pokope. Nechajme sa preto prekvapiť ako to celé tento rok nakoniec dopadne.

- Najčítanejšie -