Presunúť na hlavný obsah

Viete, ktorú vec na vás muži zaregistrujú ako prvú? Odhaľte svoju sexi prednosť vďaka netradičnému horoskopu

Partnerský horoskop

Práve táto vec vás robí v očiach mužov jedinečnou a nezabudnuteľnou.

Každá z nás má na sebe a svojej osobnosti niečo, čím sa odlišuje od ostatných žien. Spoznajte "to svoje" a využite vo svoj prospech.

Inšpirujte sa: Na čo zbalíte muža podľa znamenia, v akom sa narodil? Na Býka platí jednoduchá taktika

Baran

Vášnivá povaha je vlastnosťou, ktorú na vás muži milujú. Svojou vášňou dokážete nakaziť každého a všetko. Vzťahy vo vašom živote prebiehajú buď naplno, alebo vôbec.

Býk

Váš úspech priťahuje mužov neuveriteľnou rýchlosťou. Máte presný návod na všetko a veci doťahujete zásadne do konca. Vaša súťaživosť a úspech je pre mnohých afrodiziakom.

Blíženec

Múdrosť a inteligencia sú vašimi veľkými plusmi. To, že nad vecami naozaj premýšľate, mužov priťahuje a vďaka tomu si s vami vedia predstaviť aj budúcnosť.

Rak

Takmer nikto vás nedokáže prečítať. Práve táto tajomnosť a nepredvídateľnosť drží mužov okolo vás v neistote a tak majú zároveň chuť o vaše srdce neustále bojovať. 

Lev

Šarm, ktorým disponujete má len málokto. Dokážete zviesť bez slov a muži sú pre vás ochotní spraviť prvé aj posledné. Levice to v sebe jednoducho majú.

Panna

Vzdelanie a chuť učiť sa nové veci sú vašimi tajnými zbraňami. Muža dokažete reprezentovať v každom momente a on je na to patrične hrdý.

Váhy

Ste vnímavá a citlivá žena. Pre svojho muža máte pochopenie a vďaka svojej citlivosti sa ľahko vcítite do problémov druhých. Muž má pri vás pocit, že mu dokonale rozumiete.

Škorpión

Vaše tajomno spojené so sexepílom priťahuje veľké zástupy mužov. Hoci len málokedy tušia, čo sa vám odohráva v hlave, vďaka vášmu sexepílu sa vás tak ľahko nepustia.

Strelec

Dobrota, ktorá je vašou najsexi vlastnosťou je nekonečná. Vždy sa snažíte ľuďom vyhovieť a to vášmu partnerovi vyhovuje. S vami totižto žiadne konflikty nehrozia.

Čítajte aj: Znamenie zverokruhu o mužovi prezradí, ako pre neho vyzerá osudová žena: Lev má vysoké nároky, Rak naopak nízke!

Kozorožec

Pokoj, ktorý okolo seba vyžarujete priťahuje najviac mužov, ktorí majú hektický život. Práve oni vedia, že doma ich čaká milujúca a pokojná manželka.

Vodnár

Jedinečnosť, ktorou sa odlišujete od zvyšku populácie vás robí atraktívnou v očiach vášho najbližšieho okolia. Vždy si idete svojou cestou, a to sa na vás jednoducho nedá prehliadnuť.

Ryby

Viete sa prispôsobiť každej situácii a muži vašu spoločnosť milujú. Málokedy máte s niečím problém a takmer nikdy sa nehádate. Práve to z vás robí prístupnú a dobrú partnerku.

- Najčítanejšie -