Presunúť na hlavný obsah

Takto sa menil vkus žien na najsexi muža planéty za 10 rokov: A to ste ešte nevideli toho za rok 2016!

Zahraničné celebrity

Predstavujeme vám rebríček tých najsexi mužov, ktorých každoročne vyhlasuje časopis People. Medzi dotyčnými pánmi sú predovšetkým herci, no nájde sa aj spevák a prekvapenie nakoniec. Koho spomedzi nich by ste si vybrali práve vy?

Muž roka 2006, George Clooney

Presne v tomto roku zažiaril charizmatický herec George Clooney vo filme Dobrý Nemec a najsexi mužom planéty podľa People sa stal už po druhýkrát. Prvýkrát to bolo v roku 1997, kedy si nielen ženské publikum získal rolou Batmana. 

Muž roka 2007, Matt Damon

Ako priznal samotný People, Matta si vybral z jednoduchých dôvodov. Má neodolateľný zmysel pre humor, už vtedy bol solídnym otcom rodiny a má srdce, ktoré by rozdal. Aj samotný George Clooney s udelením tohto titulu pre svojho hereckého kolegu a naviac aj dobrého priateľa kvôli jeho spomínaným vlastnostiam, len a len súhlasil. 

Muž roka 2008, Hugh Jackman

V tomto roku uzrel svetlo sveta jeho skvelý film s Nicol Kidman o austrálskych domorodcoch s názvom Austrália ženy pri pohľade na neho odpadávali. No dnes tomu stále nie je inak, pretože herec vyzerá naozaj skvele.

 

Mohlo by vás zaujímať: Najsexi žena sveta slavuje: Vďaka týmto vlastnostiam si (okrem vzhľadu) pozornosť mužov

Muž roka 2009, Johny Depp

V roku 2009 hviezdil vo filme Verejní nepriatelia, avšak tento lámač ženských sŕdc by sa k tomuto titulu opäť dopracoval tak či tak. Hoci o tom, aký je herec v súkromí, by nám vedeli rozprávať obe jeho bývalé ženy, nepopierateľne má niečo do seba na prvý pohľad, čo poviete? Rovnako ako George Clooney získal tento titul po druhýkrát. Prvýkrát v roku 2003 aj vďaka filmu Vtedy v Mexiku. 

Muž roka 2010, Ryan Reynolds

Ryan získal tento titul ako prvý Kanaďan spomedzi titulovaných hercov. Práve v roku 2010 natočil úspešný film Pochovaní a stal sa tiež opäť slobodným, keďže sa v tom istom roku rozišiel aj so svojou manželkou, herečkou Scarlet Johansson. Nezostal však sám dlho, pretože hneď na to sa priam raketovo po jeho boku začala ukazovať ďalšia herečka, Blake Lively, ktorá ho napokon aj ulovila. 

Muž roka 2011, Bradley Cooper

U tohto fešáka pochvaľujeme rozhodne výber časopisu People tiež. Len keď si spomeniete na filmy ako Hangover, tak viete, že titul najsexi mu v tej chvíli právom patril. A to sme ešte vtedy nevideli zvláštny, ale krásne romantický film s Jennifer Lawrence, Terapia s láskou, kde sme ho milovali najviac, čo poviete? 

Muž roka 2012, Channing Tatum

Ako by to bolo, keby sa v tomto rebríčku najsexi mužov neocitol aj ďalší herec, Chaning Tatum? Nepochybne všetky sme ho videli vo filme Magic Mike a bezpochyby všetky do jedného sme slintali pri pohľade na jeho dokonale vypracované telo. Naviac, ten tanec k tomu...Nanešťastie, tento fešák je, zdá sa, šťastne ženatý s herečkou a tanečníčkou, Jennou Dewan-Tatum

Čítajte tiež: Najznámejšie hollywoodske hviezdy na jednom mieste: Kto zaujal pozornosť médií najviac?

Muž roka 2013, Adam Levine

Konečne sme sa v tomto rebríčku dočkali aj speváka, okrem samých hercov. Viac než na úrovni ho zastupuje práve tento charizmatický spevák, ktorého hlas v romantických "slaďákoch" by sme mohli počúvať donekonečna. Dnes je už aj hrdým otcom dcéry s modelkou Behati Prinsloo

Muž roka 2014, Chris Hemsworth

Tohto muža sme si pre jeho neskutočne hlboký a sexi pohľad (tak dobre, rovnako aj telo), zamilovali všetky. Smelo môžeme vyhlásiť, že spomedzi troch bratov, ktorí sú rovnako herci, je on ten najsexi. Po boku Natalie Portman ako Thor, nemal chybu, nemyslíte? Kto by to bol povedal, že je otcom až troch potomkov? 

Muž roka 2015, David Beckham

Bývalý futbalista, hrdý otec štyroch krásnych detí a manžel Victorie Beckham, ktorý hoci oslávil nedávno 40-ku, vyzerá stále takto sexi a zvodne! To by bol hriech nezaradiť ho do top desiatky a vie to a pochopil to aj časopis People. Hoci niektorým sympatický nie je, treba uznať, že David je naozaj "pán". 

Neprehliadnite: Hollywoodske krásky, ktoré vyzrajú aj po 45-ke výborne: Pozrite si ich figúry!

Muž roka 2016, Dwayne "Rock" Johnson

Pri tomto výbere by niektoré z nás možno zapochybovali, pretože Dwayne nie je zrovna ten typ romantického fešáka, ktorému by sme dali prednosť. Ale časopis People má v tom jasno... Bývalý zápasník, herec, víťazná a vedúca osobnosť, vyrysované telo, stelesnenie sily. Takejto kombinácii sa tiež nehovorí nie, nemyslíte?

 

- Najčítanejšie -