Presunúť na hlavný obsah

Muži, ktorí majú záujem o viacero žien naraz: V našich očiach strácajú kvôli tomuto body!

Partnerské vzťahy

Sú sebavedomí, úspešní a pôsobia vyrovnaným dojmom. Okrem vás sa však stretávajú aj s ďalšími ženami a klesajú tým na vašom rebríčku hodnôt. Prečo je to tak?

Pocit jedinečnosti

Každá žena chce cítiť, že je pre muža tá jedinečná. Preto ak vás na rande pozve muž, ktorý predtým zavolal na kávu všetky vaše kamarátky, je logické, že váš záujem klesá. Ísť na prvé stretnutie s pocitom, že ste len jedna z možností a na rýchlej voľbe má tucet ďalších, nie je nič pre vás. 

Prečítajte si: 10 najkrajších vecí v živote, ktoré máme na dosah a úplne zadarmo

Neistota

Pri stretávaní s týmto typom muža si nikdy nie ste istá. Rozmýšľate, či po vašej spoločnej romantickej večeri nestíha ešte dezert so slečnou číslo dva. Nepotrebujete však s nikým súperiť ani si vytvárať v hlave urýchlené závery. Cítite však, že tento muž u vás pomaly stráca body.

Žiarlivosť

Aj keď nezvyknete robiť scény, nepríjemný pocit žiarlivosti vo vás niekde pretrváva. Uvedomujete si, že rozum v tomto prípade víťazí nad srdcom a aj keď vám je s dotyčným mužom príjemne a vzájomne si rozumiete, predsa sa rozhodujete, či tento vzťah ukončiť.

Racionálne myslenie

Ste si vedomá, že existujú chlapi, ktorí jednoducho rozhodia siete a čakajú, ktorá sa chytí. V snahe pochopiť takého muža, im dávate šancu. Ženy si taktiež myslia, že sa práve kvôli nim chlap zmení a zistí pravé hodnoty vzťahu. Najlepšie však urobíte, ak sa budete riadiť svojím pocitom a myslieť racionálne. 

Inšpirujte sa: Šesť vecí, ktoré charakterizujú skutočnú krásu ženy: Tieto ženy pôsobia na mužov ako magnet

Záujem klesá

V prípade, že sa už stretávate nejaký čas a stále sa stretáva aj s inými ženami, pochopíte, že tento chlap už pre vás nie je viac zaujímavý. Pocit náklonnosti sa vytratí a jeho správanie vás len utvrdí v tom, že vy dvaja nie ste na rovnakej vlne.

Ak natrafíte na podobný typ chlapa, zistíte že človek sa učí na vlastných chybách a zlá skúsenosť môže byť skvelým ponaučením do ďalšieho vzťahu.

- Najčítanejšie -