Presunúť na hlavný obsah

Naše krásne ženy by sa uživili aj ako kuchárky: Verešová sa nenechá zahanbiť, zvláda takéto náročné jedlá

Slovenské celebrity

Tieto známe Slovenky nie sú len krásne, ale aj šikovné. Pozrite sa na to, ako im to ide v kuchyni.

Niektoré z nich sú už matkami, a preto je prirodzené, že v kuchyni trávia veľa času. Hoci by sa mohli stravovať kdekoľvek, ony preferujú domáce jedlo.

Inšpirujte sa: Modelka Andrea Verešová odhalila domácu stravu: Povedali by ste podľa jej tela, že je takéto kalorické bomby?

Andrea Verešová

Okrem toho, že je neustále žiadanou modelkou, sa Andrea môže pochváliť aj svojim kuchárskym talentom. Ako matka sa snaží pre svoje deti a muža variť vždy to najlepšie. Plusom je, že nezostáva len pri jednoduchých receptoch.

Miriam Kalisová

Ani moderátorka Miriam Kalisová sa nedá zahanbiť a v kuchyni rada strávi aj niekoľko hodín. Najviac jej ide pečenie a zdá sa, že jej malá dcéra si varenie zamilovala rovnako.

Mirka Luberdová

Modelka a bývalá vicemiss Mirka Luberdová má doma dve deti, ktorým varí samé dobré a hlavne zdravé veci. Okrem toho, že je matkou, by mohla vďaka svojmu talentu v kuchyni fungovať aj ako kuchárka.

Prečítajte si: Keď nevedia, že ich fotia: Cibulková so sexi výstrihom, Krainová upravená od hlavy až po päty a ďalšie

Dara Rolins

Aj speváčka Dara Rolins si čas strávený v kuchyni užíva naplno. Jej plusom je to, že aj pri varení vyzerá dobre a niekedy aj akčne.

Kristína Činčurová

Naša krásna víťazka Miss Slovensko 2016 Kristína Činčurová ukázala, že jej varenie problém nerobí, a dokonca ani príprava jedla pre celú rodinu. Všetko samozrejme so štýlom a úsmevom na tvári.

Čo myslíte, ktorej Slovenke to ide v kuchyni najlepšie?

spolu hlasovalo 335 ľudí

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus