Presunúť na hlavný obsah

Pamätáte si na Gilmorove dievčatá? Takto vyzerajú a žijú matka s dcérou po rokoch

Zahraničné celebrity

Svetoznámy americký seriál, ktorý chytil za srdce mnohých divákov a zaradil sa medzi najobľúbenejší komediálny seriál.

Známa dvojica matky a dcéry a ich kamarátsky vzťah tvoril hlavný dôvod, prečo si milióny divákov obľúbilo seriál Gilmorove dievčatá. Po rokoch je tu návrat legendárneho seriálu s novými časťami a tešiť sa môžete na nové príbehy, vzťahy a životné situácie, v ktorých sa vždy tak trochu nájdete. Ako vyzerajú seriálové postavy dnes a zmenili sa vôbec?

Mohlo by vás zaujímať: Manželka známeho sexi herca sa mení na (ne)poznanie: Povedali by ste, že takto vyzerala ešte pred pár rokmi?

Lauren Graham (Lorelei Gilmore) 

Temperamentná, impulzívna a rebelská Lorelei nemá od skutočnej herečky, ktorá stvárnila seriálovú postavu, ďaleko. Svoju divokú osobnosť tak mohla herečka Lauren Graham využiť naplno. Mnohí z blízkych Lauren tvrdili, že sa pri hereckých výkonoch nemusela ani veľmi snažiť, pretože hrala samú seba. Dnes má rebelská matka 49 rokov a vyzerá stále rovnako dobre. Samozrejme, že sa aj na nej podpísal čas a vidno menšie známky starnutia, ale o to skutočnejšia a reálnejšia bude v nových častiach, na ktoré s netrpezlivosťou čakajú všetci fanúšikovia kultového seriálu. 

Alexis Bledel (Rory Gilmore) 

Krehká, inteligentná a tvrdohlavá Rory bola vzorovým príkladom dokonalej dcéry. Seriálová postava padla ako uliata americkej herečke a modelke Alexis Bledel. Zaujímavosťou je, že dospievajúcu tínedžerku hrala v čase, keď mala čerstvých 20 rokov. Nevinný a mladistvý vzhľad jej však dopomohol k filmovej úlohe a Alexis presvedčivo stvárnila mladú, hanblivú študentku. Rokmi sa herečka takmer vôbec nezmenila a súčasný vek by jej tipoval málokto. Herečka má dnes 35 rokov, ale v jej očiach uvidíte stále rovnako plachú Rory. 

Prečítajte si aj: Ako bude vyzerať dlhoočakávaný film Fifty Shades of Darker? Takáto bude najhorúcejšia scéna dvojice!

Priateľstvo

Lauren a Alexis sú dodnes veľmi blízke kamarátky a po skončení natáčania sa neprestali stretávať. Zdá sa, že puto ktoré z nich vyžarovalo na obrazovke, nebol len skvele zvládnutý herecký výkon. Momentálne majú o jeden dôvod viac, keďže natáčajú nové seriálové diely. Pocit nostalgie je teda na mieste a môžete si zaspomínať na legendárne Gilmorové dievčatá, ktoré vás svojimi dialógmi bavili celých 7 rokov.

- Najčítanejšie -