Presunúť na hlavný obsah

Akých partnerov majú najsexi anjelikovia Victoria´s Secret? Predstavujeme vám mužov "šťastlivcov"

Zahraničné celebrity

Superženy, ktorým svet módy leží pri nohách. Ktorí muži mali to šťastie a ich partnerkami sú práve anjelsky krásne modelky?

Milióny mužov po celom svete túžia mať doma  supermodelku. Kto sú však tí šťastlivci, ktorým sa to naozaj podarilo? Predstavujeme vám mužské polovičky známych anjelikov.

Jamie Mazur

35-ročný podnikateľ z Kalifornie je manželom Alessandri Ambrosio. Jamie, ktorý šťastlivo zbohatol na predávaní džínsov po univerzitách, je spoluzakladateľom džínsovej značky, ktorá spolupracuje so svetoznámym Levis jeans. Dvojica má spolu už dve deti, sedemročnú Anju a trojročného Noaha. Brazílska sexbomba začala randiť s milionárom v roku 2008 a krátko na to sa párik zasnúbil. Fanúšikov prekvapila, keď len tri týždne po pôrode predvádzala spodnú bielizeň značky Victoria´s Secret s dokonalou figúrou.

Mohlo by vás zaujímať: Róby z Filmového festivalu v Benátkach: Napriek okúzľujúcim herečkám „ukradla“ celú šou sexi modelka!

Adam Levine

Spevák skupiny Maroon 5 už randil s nejednou modelkou VS. Osudná sa mu však stala pôvabná Behati Prinsloo, ktorá ho očarila na prehliadke v roku 2011, kde skupina vystupovala. Behati sa ocitla v niekoľkých jeho klipoch a Adam ju zas podporoval na všetkých prehliadkach. Po pár mesiacoch ju spevák požiadal ruku a svadba sa konala v Mexiku. Pár má v súčasnosti nový prírastok do rodiny, malé dievčatko menom Dusty Rose.

Hermann Nicoli

Brazílsky model Herman sa môže pýšiť jedným z najsexi anjelikov Candice Swanepoel. Dvojica sa zoznámila pred 10 rokmi v Paríži, kde v tom čase obidvaja pracovali. Recept na dlhodobý vzťah je podľa Candice práve ďiaľka, ktorá ich od seba delí. Na hektický život a cestovanie si obidvaja zvykli, takže o to intenzívnejší vzťah prežívajú, ak sú spolu. V rovnakom čase ako jej kolegyni Behati, sa aj Candice narodilo prvorodené dieťa. Rodičia chlapčeka pomenovali nezvyčajným menon Anacan, čo v Brazílii znamená narodenie.

Prečítajte si aj: Toto sú najčerstvejšie mamičky Hollywoodu: Niektoré sa už stihli pochváliť aj fotografiami svojej ratolesti

Caleb Followil

Rocková star zo skupiny Kings of Leon je manžel kalifornskej supermodelky Lily Aldridge. Iskry medzi nimi začali lietať v roku 2007, keď sa spoznali na známom festivale Coachella. Od prvého momentu vedeli, že k sebe patria. Manželstvo spečatili na súkromnej malej svadbe, kde pozvali len rodinu a najbližších priateľov. V roku 2012 sa im narodilo prvé dieťa, dievčatko Dixie. Hudobník sa vyjadril, že to bol najkrajší deň v jeho živote.

- Najčítanejšie -