Presunúť na hlavný obsah

Sebavedomá Beyoncé propaguje ženskú krásu a je hrdá na svoje krivky: Prečo potom ten Photoshop?

Zahraničné celebrity

Celebrity, modelky a iné známe osobnosti sú neustále pozorované médiami a tlak okolia môže priniesť aj zúfalé činy.

Speváčka Beyoncé uznávaná za svoj prístup k vlastnému telu, názory o ženskej kráse a správne morálne hodnoty sa tentokrát ukázala v inom svetle. Na súkromnej fotografii sa snažila vylepšiť svoju postavu použitím Photoshopu.

Prečítajte si aj: Hollywoodske plus size krásky: Bojujú za plnšie krivky, no pritom v realite chudnú aj ony?!

Potrebuje to?

Žena, ktorá sa prezentuje ako stelesnenie dokonalosti a vyrovnanej osoby. Ktorú milióny ľudí obdivuje za správny prístup k svojmu telu a je inšpiráciou pre ženy s krivkami. Prečo taká silná osobnosť, akou je Beyoncé siahne po Photoshope, aby zoštíhlila svoje nohy? Vo svete šoubiznisu je vyvíjaný neustály tlak zo strany médií, fanúšikov, producentov... Všetci chcú dokonalosť. Niekedy sa stane, že aj človek, ktorý sa zdá vyrovnaný a spokojný s tým, ako vyzerá siahne po nejakej skrášľovacej metóde v snahe vyniknúť či zapadnúť. V tomto prípade to bola práve speváčka so sexi krivkami, ktorá na okamih zatúžila vyzerať trochu chudšie a neuvedomila si, že malé vylepšenie si na fotografii všimne aj oko laika. Internet teda zaplavili komentáre, kde sklamaní fanúšikovia nechápali, prečo to urobila. Beyoncé neskôr fotografiu vymazala zo svojho profilu a k celej situácii sa nevyjadrila. Možno práve kritika jej pomohla uvedomiť si, že je naozaj krásna taká aká je. 

Malý detail

Na fotografii by nebolo nič čudné, až kým si nevšimnete zvláštne pokrivený telefón, ktorý vznikol na základe upravovania fotky. Človek nemusí byť veľký detailista, aby si všimol, že na fotke niečo nehrá. Ktovie, či si exotická kráska naozaj neuvedomila, že si na prvý pohľad nevinnou úpravou môže rozzúriť verných fanúšikov.

Mohlo by vás zaujímať: Aj krásna Jennifer Lopez podľahla trendu retušovania vlastných fotiek: Čo si známa speváčka vylepšuje?

Prirodzenosť

Speváčka je známy zástanca prirodzenej krásy a tento krok jej ublížil na reputácii. Keďže jej piesne odzrkadľujú pravú hodnotu ženy, fanúšikovia musia veriť textom, ktoré spieva. Mýliť sa, je však ľudské a preto veríme, že Beyoncé už podobný preklep nezopakuje.

- Najčítanejšie -