Pozrite sa na štýlové kúsky z botníka Alexandry Orviskej: V tomto exkluzívnom výbere by ste si určite aj vy nejaké našli

Moderátorka Alexandra Orviská má vkus a zrejme aj slabosť na pekné topánky. Pozrite sa na to, aké kúsky má doma a možno sa aj vy inšpirujete.

Moderátorka má vo svojom botníku skutočne široký výber

Moderátorka má vo svojom botníku skutočne široký výber

Zdroj: instagram.com/alexandraorviska

Alexandra patrí ku ženám, ktoré si potrpia na to, čo nosia. Pre jej povolanie moderátorky je to však občas aj nevyhnutné.

Prečítajte si: Viete, komu patria tieto roztomilé detičky? Uhádnite, koho mamou je známa modelka, moderátorka i speváčka!

Moderátorka Alexandra Orviská vie, čo jej pristane a má tú výhodu, že sa vždy zladí pekne a zároveň štýlovo. Tmavé topánky na vysokej platforme to len potvrdili.

Samozrejme aj ona chce pôsobiť sexi a v tomto prípade musíme uznať, že bordová farba na šatách a vysokých čižmách splnila svoj účel.

Aj rovnaké čižmy môžu nabrať iný rozmer, keď zvolíte ku nim pohodlné a voľné šaty s podobným odtieňom.

Naopak, keď chce Alexandra pôsobiť štýlovo, stačí ak skombinuje potrhané nohavice s extravagantnými kvetinovými topánkami na vysokej platforme.

To, že na prvý pohľad športový outfit vyzerá elegantne, majú na svedomí zaujímavé špicaté a výrazné topánky na nižšom opätku. Ich zlatá farba je pridanou hodnotou.

Mohlo by vás zaujímať aj: Pozreli sme sa na štýl našich známych tvárí: Myslíte si, že najdrahšie kúsky sú automaticky aj najštýlovejšie?

Vysoké čižmy Alexandre jej dlhé štíhle nohy ešte viac predĺžia a práve preto tento typ topánok nosí pomerne často.

Len nedávno pribudla Alexandre ďalšia zaujímavá dvojica topánok a tak sa zdá, že botník bude neustále rozširovať.

Páči sa vám botník Alexandry Orviskej?

áno
99
nie
351
Hlasovalo: 450

Foto:
instagram.com/alexandraorviska
Zdroj:
DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba