Presunúť na hlavný obsah

Erike Judínyovej a Števovi Skrúcanému to takto pristane: Na začiatku im nedávali šancu, dnes tvoria pár viac ako 4 roky

Slovenské celebrity

Keď pred pár rokmi vznikol v šoubiznise nový pár, nikto nepredpokladal, že Erika Judínyová a Štefan Skrúcaný to spolu dotiahnu tak ďaleko.

Dvojica sa pozná už roky, od svojich moderátorských začiatkov. Erika a Štefan boli dlhoroční kamaráti a nikto by nepredpokladal, že medzi moderátormi preskočí povestná iskra. Kamarátsky vzťah neskôr prerástol v lásku a minulý rok na jar si dvojica povedala svoje áno. Šťastní manželia neriešili názory okolia a možno práve preto im to spolu doteraz klape. Svoj drahocenný čas trávia spoločne v súkromí a ak im to práca dovolí tak sa neukazujú v spoločnosti, ale radšej ostanú v pohodlí domova. 

Nedávno sa však ukázali na krste kalendára Slobody zvierat a dvojici to takto spolu pristalo.

Mohlo by vás zaujímať: Známe slovenské páry v spoločnosti: Vždy pôvabná Monika Hilmerová či elegantný Vilo Rozboril s partnerkou

Stavajú si dom

Známi manželia si vlastné hniezdočko budujú v lukratívnej časti Bratislavy. Spoločnou predstavou je moderný, pekný dom a vlastná oáza pokoja, kde budú tráviť čas so svojou blízkou rodinou. Keďže sú obidvaja v práci veľmi vyťažení, potrebujú miesto na bývanie, kde si môžu po hektickom dni oddýchnuť a zrelaxovať.

Recept na lásku

Manželia neuznávajú hádky a menšia výmena názorov u nich prebieha v pokoji a bez zbytočných emócií. Zlatá stredná cesta je teda tou správnou voľbou. Takisto sa nemajú potrebu ukazovať na verejnosti a všetkým dokazovať aký šťastný párik tvoria. Šťastie a lásku si prejavujú vzájomne v súkromí a spoločné chvíle najradšej trávia osamote.

Prečítajte si aj: Erike Judínyovej zásnuby prospievajú: Pozrite si, ako sa zmenila k lepšiemu!

Takto im to pristane

Nedávno sa Erika so Štefanom objavili aj na spoločenskej akcii. Sympatická dvojica s ochotou zapózovala pred objektívom a musíme uznať, že im to spolu veľmi pristalo. Zdá sa, že manželia sú spolu naozaj šťastní a svojím dlhoročným vzťahom vyvrátili neprajné predtuchy, že im to spolu dlho nevydrží. 


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus