Jedna z najznámejších plus size modeliek: Je na čase, aby sa ženy s krivkami dostali viac do popredia

Americká plus size modelka si myslí, že je načase aby slávna značka spodnej bielizne začala preferovať ženy s krivkami.

Podľa Ashley Graham je len otázka času, kedy bude predvádzať pre Victoria´s Secret.

Podľa Ashley Graham je len otázka času, kedy bude predvádzať pre Victoria´s Secret.

Zdroj: SITA

Sexi supermodelka s krivkami sa preslávila v módnom priemysle pod pojmom plus size. Módne značky spodnej bielizne boli čoraz viac kritizované za chudé modelky, ktoré nemajú žiadne krivky. Na trhu tak vznikol prevrat vo výbere modeliek, ktorý má veľký úspech. Čoraz viac módnych domov začalo okrem klasických vychudnutých modeliek zaraďovať do svojich kampaní aj plnoštíhle ženy. Jednou z najznámejších sa stala 28-ročná Američanka Ashley Graham, ktorá svojím sebavedomím a oslnivou krásou vyráža dych.

Mohlo by vás zaujímať: Najznámejší mužský magazín si tento raz vybral naozaj nezvyčajnú modelku: Čo na ňu hovoríte vy?

Je inšpiráciou pre ženy

Sexi brunetka sa stala inšpiráciou pre ženy po celom svete. Ashley propaguje prirodzenú krásu a jej cieľom je presvedčiť ženy, aby milovali svoje telo.  Sama nosí konfekčnú veľkosť 40 a na svoje krivky je hrdá. Známa supermodelka sa zapája do rôznych projektov na podporu žien, kde šíri myšlienku milovať samú seba.

Budúca modelka pre Victoria´s Secret?

Všetko to začalo obrázkom na sociálnej sieti, ktorý Ashley zdieľala na svojom profile od neznámej umelkyne. Na kresbe je XXL modelka zobrazená s anjelskými krídlami známej značky a v ich spodnej bielizni kráčajúca po móle prestížnej prehliadky. Nevinným obrázkom spustila lavínu pozitívnych komentárov, kde jej ľudia z celého sveta vyjadrovali podporu a súhlas, že slávnu plus size modelku by radi videli na prehliadke Victoria´s Secret

Sebavedomé vyjadrenie

Odvážna modelka si myslí, že prestížna značka spodnej bielizne by mala viac propagovať plus size modelky a je len otázkou času, kedy jej zazvoní telefón a požiadajú ju, aby pre nich predvádzala  sexi kúsky. Zdá sa, že zdravé sebavedomie mladej modelke naozaj nechýba a ktovie, či sa jej predtucha aj naplní. 

Prečítajte si aj: Modelky, ktoré nie sú podľa šablóny dokonalosti: Aj napriek týmto "vadám" sú na výslní!

Bábika Barbie

Vďaka Ashley Graham už navrhli aj Barbie bábiku s modelkinou podobizňou. Úspešná XXL modelka tak dokázala niečo, čo sa nepodarilo ani jej „chudým“ kolegyniam. Dokázala, že krivky patria k reálnym ženám a inšpiráciou teraz môže byť aj pre malá dievčatká. Vyzerá to tak, že svojim správaním a presvedčením si získala mnohých fanúšikov, ktorí zdieľajú jej názor na módny priemysel a podporujú myšlienku, ktorú šíri. Ashley sa stala tvárou viacerých módnych a kozmetických značiek a vďaka nej sa trend plus size modeliek rozrastá.

Foto:
SITA
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba