Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Najvplyvnejšia vizážistka Lucia Sládečková vyzerá v tehotenstve výborne: Čo odporúča ženám?

Slovenské celebrity

Lucia je šikovná a hlavne ambiciózna žena. Na Slovensku je známa hlavne kvôli svojmu talentu, vďaka ktorému sa stala obľúbenou vizážistkou známych žien.

Luciu sme nedávno stretli v klube Great na WBW party a vyzerala nádherne. Nebolo to len tým, že je vizážistkou, ale aj vďaka blížiacemu sa materstvu.

FEMINITY TV: Vizážistka Lucia Sládečková o tehotenstve a o tom, čo by nemalo chýbať žiadnej žene

Prečítajte si aj: Sexi Slovenky stredobodom pozornosti: Známa návrhárka sršala sexepílom, zo Celeste Buckingham je už žena

Nás konkrétne zaujímalo, ako celé tehotenstvo momentálne prežíva, na čo s úsmevom odpovedala: "Zvládam to dobre, aj sa dobre cítim." Okrem toho, že sa cíti dobre, je Lucia vďačná za to, že má takmer bezproblémové tehotenstvo a ešte stále môže pracovať. Keď sme sa jej spýtali na to, čo sa u nej v živote zmenilo, úsmev na tvári jej nezmizol, práve naopak: "Asi všetko. Začínam si uvedomovať, že som naozaj tehotná. Zmení sa toho naozaj veľa a ja sa už začínam aj tešiť."

Lucia je skvelým príkladom toho, že aj v tehotenstve môže žena dobre vyzerať, hlavne vtedy, ak sa o seba neustále stará. Ona sama si nevie svoj deň predstaviť bez make-upu a my sa tomu ani nečudujeme. Jej profesia sa dokonale odráža aj na jej vlastnej vizáži.

Mohlo by vás zaujímať: Hviezdny výzor slovenských známych tvárí: Vieme, kto stojí za ich bezchybným zovňajškom!

- Najčítanejšie -