Presunúť na hlavný obsah

Tieto celebrity boli "príliš škaredé" pre showbiznis: Dnes patria medzi najúspešnejšie a najbohatšie ženy sveta

Zahraničné celebrity

Krása je v dnešnom svete prioritou. Povedali by ste, že tieto ženy boli kedysi považované za škaredé a nevhodné pre showbiznis?

Dnes si mená týchto krásnych žien spájame s úspechom a slávou, kedysi to však bolo úplne inak.

Prečítajte si: Gigi Hadid získala titul Modelka roka 2016: Pozrite si jej "tajné zbrane" a pochopíte, čo je za tým

Kate Winslet

Hoci si Kate zahrala v jednom z najlepších filmov hostórie, jej začiatky v herecte a v Hollywoode neboli práve najpozitívnejšie. Na kastingoch ju v mladosti označovali za príliš tučnú a kritike sa nevyhla ani po Titanicu. Nie každý dokázal prekusnúť jej "ženské krivky." Ju to však nezlomilo a dnes je z nej úspešná herečka.

Meryl Streep

Meryl je legendou medzi herečkami, a to si kedysi vypočula z úst producenta filmu King Kong nelichotivú vetu ohľadom svojho vzhľadu. Producent sa na premiére po taliansky spýtal svojho syna "Prečo si mi priniesol túto škaredú vec?" Meryl vtedy pohotovo odpovedala: "Prepáčte, nie som dostatočne krásna na to, aby som hrala King Konga."

Chrissy Teigen

Modelka, mama a manželka speváka Johna Legendu bola považovaná za "príliš veľkú" pre jednu známu značku, a preto si ju nakoniec na fotenie nevybrali. Ju toto označenie však nezastavilo a dnes má úspešnú kariéru a šťastný rodinný život.

Sarah Jessica Parker

Herečka Sarah Jessica Parker je známa pod menom Carrie Bradshaw. Film Sex v meste, v ktorom účinkovala sa stal hitom a tým sa jej kariéra naštartovala obrovskou rýchlosťou. Napriek jej talentu ju nemenovaný magazín označil v roku 2008 za "Najmenej sexi herečku." Ju samú to však nepoložilo.

Winona Ryder

Hoci je herečka Winona Ryder dnes ikonou s úžasným hereckým talentom, v detstve si prešla obrovskou kritikou. Najviac ju zasiahla veta od režisérky, ktorá ju počas hereckej skúšky prerušila a povedala: "Počúvaj dieťa, nemala by si byť herečkou. Nie si dostatočne pekná a preto by si sa mala vrátiť tam odkiaľ si prišla a ísť naspäť do školy. Nemáš to v sebe." Winona priznala, že vďaka svojim rodičom to napriek kritike v tom období nevzdala.

Inšpirujte sa: 10 vlastností, ktorými sa vyznačujú SILNÉ ženy: Máte aspoň jednu z nich aj vy?

Kat Dennings

Hviezda seriálu 2 Broke Girls - Kat Dennings je v Hollywoode obľúbenou herečkou. Kučeravé vlasy, krivky a výnimočný štýl sú jej obrovskými prednosťami. Začiatky jej kariéry však boli iné. Na každom kastingu jej odporúčali aby začala navštevovať solárium, schudla, zmenila vlasy, a dala si vyrovnať krivé zuby. Ona však zostala sama sebou a dnes stojí na výslní.

- Najčítanejšie -