Presunúť na hlavný obsah

Elegantné Slovenky: Miriam Šmahel Kalisová za dámu, Petra Ficová s tehotenským bruškom žiari šťastím

Slovenské celebrity

Bratislavské módne dni sa aj tentokrát niesli v štýlovom duchu. Pozrite sa na najlepšie outfity našich Sloveniek.

Majú vkus, milujú módu a v spoločnosti sa vždy objavia vo veľkom štýle. Reč je o našich krásnych slovenských ženách.

Inšpirujte sa: „Camel Coat“ je túto zimu nevyhnutnosťou: Ako kombinovať najobľúbenejší kúsok vášho šatníka?

Karolína Chomisteková

Bývalá kráľovná krásy a riaditeľka súťaže Miss Slovensko Karolína Chomisteková prišla v naozaj odvážnom outfite. Metalickou farbou krátkych šiat v kombinácii s vysokými čiernymi čižmami sa odlíšila.

Emma Tekelyová

Spisovateľka a moderátorka Emma Tekelyová má perfektnú postavu a práve vďaka tomu jej akýkoľvek outfit pristane. Čierne nohavice s dlhým priesvitným topom vkusne doladila lodičkami so zvieracím motívom.

Alena Pallová

Prominentná lekárka Alena Pallová pozná svoje "tajné zbrane" a práve preto nemá problém aj s väčším výstrihom. Čierny kostým príjemne oživila s ružovou farbou lodičiek a kabelky.

Miriam Šmahel-Kalisová

Prehliadky sa zúčastnila aj moderátorka Miriam Šmahel-Kalisová, ktorá zvolila vzorovanú puzdrovú sukňu s trblietavým čiernym topom. Jej štíhlu postavu tento outfit pekne vytvaroval.

Petra Ficová

Fotografke Petre Ficovej bruško skutočne pristane. Na BMD prišla v dlhých čiernych šatách, ktoré dostali nádych luxusu vďaka kožušinovej veste.

Gabriela Drobová

Riaditeľka Fashion TV Gabriela Drobová sa vďaka svojim štýlovým kúskom vždy odlíši. Tentokrát prišla v zaujímavom outfite zloženom z čiernych nohavíc a vzorovaného topu, ktorý bol doplnený o dlhú priesvitnú časť. Červená kabelka tomu celému dodala šmrnc a farbu.

Prečítajte si: Známe tváre na záverečných dňoch BMD: Uvoľnená Andrea Verešová, štýlová Diana Mórová, sexi Drobová a ďalšie

Zora Czoborová

Bývalá fitnesska Zora Czoborová sa ukázala na BMD v kožených šatách a dlhých čiernych čižmách. Plusom je, že ani ona sama nezabudla na farebný doplnok, konkrétne žltú kabelku, ktorá jej outfit milo oživila.

Čo poviete, ktorej z našich známych žien to najviac pristalo?

spolu hlasovalo 1001 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus