Čo o vás hovorí výber vášho partnera? Tomuto typu muža sa radšej vyhnite

Partnerov si väčšinou vyberáme podľa celého radu kritérií. Musí byť milý, charizmatický, cieľavedomý a hlavne ambiciózny. Čo však výber toho pravého prezrádza o nás a o našej osobnosti?

Výber partnera hovorí veľa i o vás samých

Výber partnera hovorí veľa i o vás samých

Zdroj: Profimedia

Mamičkin maznáčik

Nič nevie urobiť sám, poslúcha vás na slovo a sám nezapne ani práčku?  Samozrejme, mladý zajačik, ktorý tak celkom nepozná skutočný svet je možno na prvý pohľad vzrušujúca predstava, musíte si však uvedomiť, čo od svojho partnera očakávate do budúcnosti.  Zastupovať rolu matky do konca života totiž nie je ľahká úloha a už tobôž nie, ak vás i okolie vníma ako ženu, ktorá zahadzuje svoj čas s nevyzretým dieťatom, pretože na viac nemá.

Zasnený romantik

Ak vám od začiatku nasľuboval hory doly, nosí vám ruže len tak a pamätá si dátumy, ktoré ani nie sú dôležité, chodíte s absolútnym romantikom. Samozrejme, že na tom nie je nič zlé, sledujte však, ako sa zachová v situáciách, kedy treba preukázať odvahu a mužnosť. Ženy, ktoré sa totiž beznádejne zamilujú do romanitkov sa k nim väčšinou utiekajú z dôvodu túžby po ideále. Zväčša ide o sklamanie prameniace zo vzťahu k vlastnému otcovi, čo podnieti zrod túžby po romantickom princovi, ktorý vám znesie i modré z neba.

Viac svalov ako rozumu

Muži, ktorí toho väčšinou v hlave veľa nemajú, zato na hrudi či rukách sú obdarení oveľa lepšie, sa hľadajú veľmi ľahko a ešte ľahšie sa balia. Nie je s nimi ťažké vyjsť, pretože väčšinou na veľa vecí nemajú názor alebo sú im ukradnuté. Ženy, ktoré podobného partnera vyhľadávajú, sú väčšinou mimoriadne emancipované a nemajú rady, ak za nich niekto rozhoduje. Svoj život si najradšej riadia samé a muža majú skôr na spríjemnenie večera ako na skutočný život.

Mohlo by vás zaujímať: Ak budete robiť TOTO, nakoniec vás opustí: Odhaľte, čo je príčinou rozpadu vzťahov podľa konkrétneho znamenia

Riaditeľ v práci i doma

Presným opakom sú chlapi, ktorí by najradšej okrem pracovných záležitostí a svojich podriadených dali do pozoru i vás. Naplánuje celý váš program, voľný čas i spoločné víkendy, inými slovami, nič nenechá na náhodu a nezaujíma ho váš názor. Ak ste sa ocitli vo vzťahu s takýmto typom muža, máte jednoducho rada pocit, že sa o vás niekto postará a vy sa nemusíte strachovať takmer o nič. Život považujete za oveľa jednoduchší, keď nemusíte robiť každodenné zložité rozdhodnutia.

Nikdy nevyrastie

Každý deň vás niečím prekvapí, nikdy s ním nie je nuda a aj obyčajné rande skončí kradnutím lode či výstupom na strechy cudzích domov? Potom ste si ulovili muža, ktorý nikdy nevyrastie a aj keď sa o vás dokáže postarať, navždy bude mať v sebe dušu chlapca. Nikdy sa s ním nebudete nudiť a každú chvílu vás rozosmeje. Ak ste jednou z tých, ktoré majú po svojom boku tento typ muža hľadáte v živote niečo vzrušujúce, nespútané a zároveň spoľahlivé. Rada ste sama sebou, na nič sa nehráte, máte svoj život pod kontrolou a on vás dokonale dopĺňa. Tam, kde sa cítite nesvoja, vás podporí, keď potrebujete rozosmiať, zoberie situáciu do vlastných rúk a keď sa len potrebujete vyrozprávať, počúva.

Inšpirujte sa: 5 najčastejších klamstiev žien vo vzťahu k mužovi: Čo pred nimi skrývame?

Aký typ muža preferujete vy?

Maznáčika
10
Romantika
15
Krásavca
12
Muža s názorom
149
S chlapčenskou dušou
82
Hlasovalo: 268

Foto:
Profimedia
Zdroj:
EF

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba