Presunúť na hlavný obsah

Tieto páry budú prvýkrát oslavovať Vianoce v trojici: Pocisková s Tůmom hrdými rodičmi a ďalší, ktorí sa tešia

Slovenské celebrity

Čas radosti, lásky a pokoja si tento rok užijú niektoré známe páry v trojici. Ktoré slovenské osobnosti sa tešia z prírastku do rodiny a budú oslavovať svoje Vianoce prvýkrát s bábätkom?

Nela Pocisková

Herečka a speváčka Nela Pocisková oslávi spoločné Vianoce s partnerom Filipom Tůmom a ich polročným synom Hektorom. Netradičné meno gréckeho pôvodu vybrali partneri pre svojho syna spontánne, pretože sa im zdalo netradičné a ojedinelé. Známy párik po prvý krát zažije kúzelné sviatky v trojici.

Prečítajte si aj: Tamara Šimončíková Heribanová prežíva materstvo po svojom: Jej malá dcéra má vďaka tomuto rozprávkové detstvo

Katka Manová

Bývala kráľovná krásy Katka Manová sa dočkala svojho vytúženého dieťatka začiatkom septembra. Synčeka pomenovala po svojom manželovi Mirkovi a hrdí rodičia sa už teraz tešia na prvé spoločné Vianoce. Dôkazom čoho sú aj tématické fotky pri Vianočnom stromčeku.

Tamara Heribanová

Spisovateľka Tamara Heribanová a známy fotograf Braňo Šimončík dostali začiatkom roka ten najkrajší dar, dcéru Emilku. Hviezdna dvojica sa po roku môže tešiť na prvé spoločné sviatky, ktoré budú tráviť aj s rozkošnou Emíliou. Spokojná rodina srší šťastím a ich spoločné fotografie vám vyčarujú úsmev na tvári.

Mohlo by vás zaujímať: Pozrite sa na roztomilé bábätká známych Sloveniek: Komu patrí tento rozkošný chlapček?

Baša Števulová

Slovenskej snowboardistke Baši Števulovej sa v lete začalo najväčšie dobrodružstvo, stala sa matkou. S partnerom Tomášom, ktorý sa profesionálne venuje lyžovaniu pomenovali svojho syna menom Tobiáš. Sympatická rodinka si spoločné sviatky užije prvý krát s malým drobčekom, ktorý im robí tú najväčšiu radosť.

Dominika Dadíková

Moderátorka Dominika Dadíková sa začiatkom leta tiež tešila z nového prírastku do rodiny. Šťastná mamička svojho prvorodeného syna pomenovala Leo. S dlhoročným partnerom sa už teraz tešia na prvé spoločné Vianoce v trojici.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus