Presunúť na hlavný obsah

Tieto deti si žijú ako v bavlnke: Pozrite sa na zoznam najnezmyselnejších darov hollywoodskych celebrít

Zahraničné celebrity

Deti slávnych nemajú len najlepšie školy, či perfektné opatrovateľky, oni dostávajú aj poriadne drahé dary. Je to naozaj potrebné?

Vianoce sú o spoločne strávenom čase a o rodine. Pre niektorých je to však príležitosť, ako nakupovať vo veľkom a deti si tak pod slovom Vianoce predstavujú už len darčeky.

Inšpirujte sa: Deti by nám o podstate Vianoc mohli dať lekciu: Takúto odpoveď by ste od nich možno nečakali

Beckhamovci

Deti známej dvojice Victorie a Davida Beckham dostali pred pár rokmi na Vianoce obrovský futuristický domček na strome, ktorý bol špeciálne navrhnutý práve pre nich. Na tento skvost minuli 50 000 dolárov.

Beyoncé a Jay-Z

Ani krásna speváčka Beyoncé sa nedá zahanbiť v kupovaní darčekov. Dcéra Blue Ivy dostala od svojich rodičov diamantovú bábiku Barbie v hodnote 80 000 dolárov.

Puff Daddy

Spevák svojich synov miluje natoľko, že najstaršieho z nich Justina obdaroval autom, konkrétne strieborným Maybachom v hodnote 360 000 dolárov.

 

A photo posted by Justin Dior Combs (@princejdc) on

Salma Hayek

Herečka venovala dcére Valentine nehnuteľnosť v hodnote 12 miliónov dolárov, ktorá okrem iného nesie jej vlastné meno. To, že je ešte mladá nevadí, pretože Salma už dopredu myslí na jej budúcnosť.

 

A photo posted by Salma Hayek Pinault (@salmahayek) on

Tom Cruise a Katie Holmes

Hoci sa slávna dvojica rozviedla, malá Suri si napriek tomu žije ako princezna. Spomedzi celebritných detí vlastní práve ona najväčší šatník, v ktorom má tie najdrahšie kúsky oblečenia, topánok, či dokonca kabeliek. 

Jennifer Lopez a Marc Anthony

Rodičia svoje deti milujú natoľko, že do darov neváhajú investovať aj tisíce. Malá dcéra Jlo dostáva tak vďaka nim mini doplnky Chanel v hodnote viac ako 2000 dolárov.

Mohlo by vás zaujímať: Detské hviezdy z obľúbených filmov a seriálov po rokoch: Takto žijú a tomuto sa venujú dnes

Kim Kardashian a Kanye West

Všetko v živote tejto dvojice musí byť dokonalé a podobne sú na tom aj Vianoce a samotné darčeky. Dcéru North milujú natoľko, že sú ochotný minúť za "obyčajné" diamantové gombíky aj 50 000 dolárov. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe