Presunúť na hlavný obsah

Čo si nechali ženy na svojom tele vylepšiť najčastejšie v roku 2016? Kam až sú ochotné zájsť?

Krása

Skrášľovacie procedúry sú neoddeliteľnou súčasťou našich životov už niekoľko rokov. Aj tu sa však trendy menia a rok 2016 nie je výnimkou.

Prsia sa už dávno nezväčšujú

Jednou z kuriozít tohto roku je otázka prsných implantátov. Ženy totiž oveľa viac ako v minulosti túžia po menších prsiach. Je zjavné, že za to može najnovší trend hlbokých výstrihov, v ktorom naozaj len tvarované prsia priemernej veľkosti možu vyzrať dobre. Redukciu pŕs absolvovala i mladučká Ariel Winter, hviezda televíznej šou Modern Family, ktorá so svojím dekoltom veľkosti F už dlho bojovala.

Zadok má byť okrúhly

Veľkým trhákom tohto roku sa jednoznačne stali silikónové implantáty na zadočku. Čím plnší a oblejší, tým lepšie. Jednou z najznámejších celebrít, ktorá sa netají implantátmi na tejto časti tela je jednoznačne Kim Kardashian či jej sestra Khloe. Obe pri svojej štíhlej postave vystavujú svoje oblé zadočky na obdiv.

 

Fotka uverejnená používateľom Kim Kardashian West (@kimkardashian),

Trend pier sa ešte stále drží

Pri sestrách Kardashianových ešte zostaneme a spomenieme mladučkú Kylie Jenner. Táto len deväťnásťročná kráska je totiž priekopníčkou v oblasti zväčšovania pier. Jej telo sa za posledné roky ohromne zenilo, avšak jediné, k čomu sa táto úspešná podnikateľka s vlastnou kozmetickou značkou priznala, sú práve výplne pier.

Prečítajte si: Najhoršie hollywoodske premeny posledných dvoch dekád: Čo to so sebou známe hviezdy porobili?

 

happy thanksgiving

Fotka uverejnená používateľom Kylie (@kyliejenner),

Nielen tvár, ale i krk či ruky sú doležité

Zlaté ruky plastického chirurga sa čoraz viac využívajú nielen na skrášlenie tváre či dekoltu. Ženy okolo päťdesiatky totiž začínajú premýšľať nad starnúcou kožou na krku či rukách. Tam sa totiž náš vek prejavuje rovnako výrazne ako na tvári. Preto sa väčšina rozhodne pre vyhľadenie práve týchto častí tela a ich pokožka hneď vyzerá o pár rokov mladšie.

 

Riding around Manhattan with this Hunk of Burning Love latelateshow carpool karaoke

Fotka uverejnená používateľom Madonna (@madonna),

Aj vagína má svoju životnosť

Rok 2016 bol rokom veľkých zmien i v oblasti ženských intímnych partií. Veľké množstvo nežného pohlavia sa totiž rozhodlo navštíviť plastického chirurga s prosbou o zúženie či skrášlenie intímnych miest. Táto procedúra je nanajvýš obľúbená hlavne u mamičiek po pôrode, ktoré sa chcú opäť cítiť atraktívne a dodať si sebavedomie.

Inšpirujte sa: Známa modelka sa snaží od sestry odlíšiť ako sa dá! A neváha preto podstúpiť plastické zákroky

Skrášliť a vylepšiť sa dá už naozaj všetko. Do popredia sa však dostáva otázka, či je podobná manipulácia s vlastným telom naozaj to najlepšie. Drobné vylepšienia nikdy nie sú na škodu, no starnúť by sme mali s úctou a gráciou, nemyslíte?

Dali by ste si na svojom tele niečo vylepšiť?

spolu hlasovalo 73 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe