Presunúť na hlavný obsah

Najvýraznejšie premeny hollywoodskych hviezd: Ako rok 2016 zmenil tieto svetové celebrity?

Zahraničné celebrity

Posledný rok sa toho udialo mnoho aj vo svete showbiznisu. Pozrite sa na najvýraznejšie premeny svetových celebrít.

Akými zmenami prešli známe osobnosti za rok 2016? Nahliadnite do súkromia niektorým z nich.

Prečítajte si aj: Gigi Hadid získala titul Modelka roka 2016: Pozrite si jej "tajné zbrane" a pochopíte, čo je za tým

Jessica Chastain

Americká herečka a filmová producentka Jessica Chastain, ktorá hrala vo viacerých holywoodskych filmoch. Herečka je známa svojou ohnivo červenou farbou vlasov, vďaka ktorej bola neprehliadnuteľná na filmovom plátne aj mimo neho. Dnes je už všetko inak a Jessica zmenila svoju typickú farbu vlasov, ktorá ju odlišovala. Jessica svoje ryšavé vlasy prefarbila na hnedú a zaradila sa tak medzi menej výrazné brunetky. Ktovie, či túto zmenu podstúpila kvôli novej filmovej úlohe. Diváci si ju však aj tak budú spájať s hrdzavou kráskou.

Rihanna

Speváčka z Barbadosu je známa svojou častou zmenou účesov a štýlu. Jej imidž patrí k práci popovej divy a na šialené kreácie ste si u nej už určite zvykli. Posledné obdobie však exotická speváčka prekvapuje svojím elegantným vkusom a nenásilným štýlom. Zdá sa, že Rihanna má za sebou už obdobie divokým žúrov a extravagantných kostýmov. Za posledný rok ste u nej mohli zaznamenať výraznú zmenu účesu, keď z krátkych strapatých vlasov prešla na dlhú lesklú hrivu. 

Gigi Hadid

Modelka, ktorá za posledný rok vystrelila medzi svetové topmodelky a druhýkrát sa objavila na prestížnej prehliadke Victoria´s Secret. Pre Gigi bol tento rok naozaj veľmi úspešný, a keď sa pozriete na dievčatko, ktoré sa prvýkrát ukázalo na prehliadkach známych značiek a na sexi dračicu teraz, zistíte, aký veľký kus cesty si prešla. Nielen telo, na ktorom naozaj tvrdo pracovala, ale aj celkový dojem, ktorý z tejto modelky vyžaruje. Gigi dokázala, že právom patrí medzi svetové modelky a jej sľubná kariéra bude len napredovať.

Olivia Wilde

Americká herečka, producentka a režisérka je pre mnohých ikonou krásy. Nadpozemsky krásna Olivia má na svojom konte nespočetné množstvo známych filmov a veľa ľudí si ju najviac pamätá z kultového seriálu Doktor House. Olivia si okrem nových filmových úloh mohla tento rok pripísať ďalší veľký úspech. Stala sa matkou. Na istý čas si dáva pauzu od filmového plátna a plánuje sa venovať svojej rodine. Veľká zmena pre vyťaženú herečku, ktorá doteraz fungovala len na natáčaní filmov či pracovaní na vlastných projektoch.

Cindy Bruna

Ďalšia z modeliek Victoria´s Secret ku koncu roka prekvapila nečakanou zmenou. Exotická kráska známa svojimi dlhými čiernymi vlasmi a peknými črtami tváre urobila prevrat v modelingovom svete. V snahe byť sama sebou a nepodriaďovať sa ideálom krásy zvolila účes, ktorý je jej srdcu najbližší. Francúzska s exotickým rodokmeňom stavila na zapletené copíky, známe u Afroameričanov. Svojím novým vzhľadom poriadne prekvapila modelingovú agentúru. Pozitívne ohlasy a nové kampane však dokazujú, že Cindy urobila správny krok a byť sama sebou sa v tomto prípade naozaj oplatilo.

Mohlo by vás zaujímať: Elegantný účes, ktorý valcoval tohtoročné prehliadky v Paríži: Jednoduchý postup, ktorý zvládnete aj samy doma

Winnie Harlow

Kanadská modelka a aktivistka sa preslávila najmä svojou odlišnosťou, ktorá ju vyniesla na titulky svetových magazínov. Winnie trpí vzácnym ochorením, ktoré má len 2% ľudí z celého sveta. Strata pigmentu vytvára u Afroameričanky veľmi výrazný farbený rozdiel na koži. Winnie si splnila sen a stala sa uznávanou topmodelkou. Prednedávnom však prekvapila výraznou zmenou imidžu, keď si svoje dlhé  vlasy nechala ostrihať úplne na krátko. Originálna modelka teda nenecháva nič na náhodu a ak si to jej práca vyžaduje, je ochotná zmeniť svoj imidž.

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus