Presunúť na hlavný obsah

Ako žijú početné celebritné rodiny a na akých hodnotách si zakladajú? Nahliadnite do ich súkromia

Zahraničné celebrity

Rodina je základom všetkého. Zamýšlali ste sa niekedy nad tým, ako žijú známe rodiny šoubiznisu?

Rodinné chvíle sú tie najcennejšie zo všetkých. Vyťaženosť vám niekedy možno nedovolí tráviť toľko času s najbližšími ako by ste chceli. Ako to zvládajú slávne rodiny, ktoré stíhajú kariéru a stále majú rodinu na prvom mieste? Toto sú známe rodiny, ktoré pozná celý svet. Viete aké hodnoty sú pre nich najdôležitejšie?

Mohlo by vás zaujímať: Tieto deti si žijú ako v bavlnke: Pozrite sa na zoznam najnezmyselnejších darov hollywoodskych celebrít

Victoria Beckham

Slávna rodinka, ktorú mnohí vnímajú ako ikonu módy. Známy futbalista s bývalou speváčkou zo skupiny Spice girls spoločne vychovávajú troch synov a najmladšiu dcérku. Dnes je už všetko inak ako pred rokmi a extravagantný párik sa venuje naplno rodičovstvu. Victoria rozbehla vlastnú módnu značku, ktorej sa veľmi darí a David je okrem iného aj tvárou mnohých módnych domov. V súkromí však celý tento celebritný cikrus nechávajú bokom a sú v prvom rade milujúcimi rodičmi. Ich deti sa už v nízkom veku venujú rôznym mimoškolským aktivitám a idú v šľapajach úspešných rodičov. Beckhamovci trávia najradšej chvíle na dovolenke či pri spoločnom rodinnom obede a ich deti ich mnoho krát sprevádzajú aj na významných udalostiach. Skrátka dokonalá rodinka.

Gigi Hadid

Modelka Gigi Hadid sa narodila do naozaj slávnej rodiny. Dcéra úspešnej modelky 90. rokov Yolandy Hadid sa zrodila na tento svet, aby bola hviezdou. Aktuálna modelka Victoria´s Secret nie je jedinou, ktorej sa v rodine darí. Jej mladšia sestra Bella Hadid sa nenechala zahanbiť a šla v sestriných stopách. Úspešnú kariéru modelky sa jej podarilo presadiť za necelý rok a tak si sestry Hadidové mohli na konto pripísať množstvo spoluprác so známymi značkami a tento rok dokonca spoločne predvádzať pre spomínanú značku spodnej bielizne. Najmladší brat sa momentálne venuje škole, ale do vôd svetového modelingu už tiež vkročil jednou nohou. Aj napriek rýchlemu štartu ich nádejnej kariéry stoja obidve dcéry úspešnej modelky pevne nohami na zemi a ich najvzácnejšie chvíle sú práve tie strávené s rodinou. Rodina je známa svojou tradíciou spoločných večerov, kedy všetci pomáhajú otcovi pri varení večere. Kulinárske zážitky ochotne zdieľajú so svetom na sociálnych sieťach a tak niet pochýb, že si spoločné chvíle naozaj užívajú.

Kim Kardashian

Kontroverzná Kim Kardashian sa preslávila najviac škandálmi a reality show, v ktorej  účinkovala spoločne so svojou rodinou. Práve reality show približovala každodenný život Kardashianiek a stala sa najsledovanejšou reality show v Amerike. Slávu jej priniesol aj vzťah s uznávaným reperom Kanye Westom, s ktorým má v súčasnosti dve deti. Aj keď Kim mnohí vnímajú len za akúsi postavičku showbiznisu, v súkromí je milujúcou matkou a na svoju rodinu nedá dopustiť. Jej nemenej známe sestry sú jej veľkou oporou a svoj čas trávia najradšej spoločne. Rodina je pre nich základ a v ťažkých časoch sa spoliehajú jedna na druhú. Či už milované alebo nenávidené sestry Kardashianové sú naozaj početnou rodinou a opora, vzájomná láska sú pre nich najdôležitejšou hodnotou v ťažkých časoch.

Taylor Hill

Mladá úspešná modelka, ktorá sa stala tvárou prestížnej značky Victoria´s Secret pochádza zo sympatickej rodiny. Rodáčka z Ameriky pravidelne pridáva na sociálnu sieť fotografie so svojimi súrodencami. Jej dve sestry a brat akoby jej z oka vypadli a spoločné fotografie prinášajú úsmev na tvár. Súrodenci sú snowboardovými nadšencami a spoločné chvíle trávia najradšej na horách. Jedna zo sestier sa taktiež venuje modelingu, ale zatiaľ je v tieni známej Taylor Hill. Sesterské vzťahy to však nenarušilo a dobré vzťahy sú základom ich rodiny. Súrodenci sa spoločne stretávajú v rodičovskom dome, kde vyrastali a kde majú tie najlepšie spomienky. Fotografie, ktoré môžete vidieť na ich sociálnych sieťach vás zahrejú pri srdci a uvedomíte si, že rodina znamená naozaj najviac. 

Prečítajte si aj: Aká matka, také Gigi aj Bella: Známe modelky ukázali svoju mamu, ktorá má rovnako dokonalú postavu

Angelina Jolie

Jedna z najkrajších herečiek všetkých čias Angelina Jolie, je známa svojou láskou k deťom. Dobrosrdečná Angelina pomáha chudobnejším krajinám a okrem troch biologických detí má aj dve adoptované. Aj keď v súčasnosti už netvorí pár so svojím exmanželom Bradom Pittom, ich deti sú stále najväčším pokladom pre oboch rodičov. Angelina odsunula hereckú kariéru bokom, keď sa rozhodla naplno venovať mamičkovským povinnostiam. Svojim deťom dáva maximálnu starostlivosť a lásku, zaujímavosťou je aj fakt, že väčšinu z vecí zvláda sama, bez pomoci opatrovateliek. Starať sa o päť ratolestí teda nemusí byť žiadna hračka, ale pre Angelinu je to zmysel života. Popri matke na plný úväzok stíha aj režírovať vlastné filmy a byť dobrovoľníkom pre neziskové organizácie. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus