Presunúť na hlavný obsah

Svetová fitnes trénerka, ktorá pomáha ženám získať svoje vysnívané telo: Premeny obyčajných žien sú na nespoznanie

Zahraničné celebrity

Zahraničná fitneska Kayla Itsines, pomáha ženám meniť ich telo na vysnívanú postavu vďaka tréningovému programu na mieru.

Sympatická Kayla sa preslávila vo svete vďaka svojmu blogu, ktorý vytvorila pre ženy so snahou schudnúť a vyformovať svoje telo do plaviek. Prvotný nápad vznikol v jej hlave, keď stále dookola počúvala sťažnosti nespokojných žien, ktoré nevedeli, ako správne cvičiť či dodržiavať zdravú životosprávu. Rozhodla sa preto vytvoriť  blog, kde začala radiť obyčajným ženám, ako docieliť vysnívané telo. Kayla však ani netušila, že z nezištného nápadu sa vykľuje biznis a dnes bude svetovou špičkou vo svete fitnes a poradenstva.

Mohlo by vás zaujímať: Geniálny cvik na ploché brucho: Stačí pár sekúnd denne a na svojom páse spozorujete okamžité výsledky

Na sociálnych sieťach ju sleduje viac ako 6 miliónov ľudí a to nielen kvôli jej vyrysovanému telu a dokonalým krivkám. Kayla je omnoho viac ako len instagramová kráska a svojím tréningovým plánom na mieru už pomohla viac ako tisícke ženám. 

Premeny žien, ktoré podstúpili jej 12-týždňový tréningový plán sú na nespoznanie. Hlavným cieľom jej zázračného programu je zhodiť čo najviac tuku a vyrysovať svoje svalstvo. Cviky sú zostavené tak, aby ich zvládla každá žena bez ohľadu na športové zdatnosti, a preto najviac využíva cvičenie s vlastnou váhou.

Program, ktorý sa preklade volá „telo do plaviek“ je rozložený na 12 týždňov, počas ktorých nasledujete presné cviky podľa uznávanej fitnes trénerky. Kayla využíva najviac cvičenie zamerané na brucho, ktoré umožňuje spaľovanie tukov. Obľúbenou skupinou sú aj  drepy, výpady a rôzne zahrievacie kardio cvičenia.

Klientky si najviac pochvaľujú vysokú intenzitu cvičenia, pri ktorom sa kvalitne zapotia a spaľujú tuky. Vysoká intenzita cvičení s rýchlou frekvenciou opakovaní prináša naozaj pozitívne výsledky už do dvanástich týždňov. Jej klientkami sú často ženy po štyridsiatke, ktoré sa odhodlali vyskúšať jej tréningový plán a ich fotografie pred a po cvičebnom procese sú na nespoznanie.

Kayla svojim klientkám venuje maximum času a pochopenia, aj keď s nimi komunikuje len prostredníctvom blogu, kde im prináša informácie zo sveta fitnes a zdravého životného štýlu. Keďže by nebolo možné stíhať vyučovať všetky ženy naraz, rozhodla sa napísať knihu, kde majú jej klientky rozpísaný podrobný cvičebný plán, vďaka ktorému sa dopracujú k vysnívanej postave.

Úspešná blogerka sa vyšvihla medzi svetovú špičku vo fitnes a svojimi radami a pomocou si získala milióny priaznivcov. Okrem pravidelných fotografií cvikov, ktoré pridáva na sociálnu sieť sa môžete inšpirovať aj jej zdravou kuchyňou. Keďže k zdravému životnému štýlu patrí aj vyvážená strava, Kayla sa rozhodla svojím klientkam rozostaviť aj jedálniček na mieru.

Spokojné klientky ju dennodenne zahŕňajú množstvom mailov s úprimnou vďakou a fotografiami pred a po tréningovom procese. Pre Kaylu je najväčšou radosťou, keď môže vidieť svoje šťastné klientky, ktoré naozaj odviedli kus cesty a ich premena hovorí za všetko. 

Inšpirujte sa: 10 minút konečne efektívnych cvikov: Takéto telo môžete mať aj vy, stačí vyradiť z jedálnička TOTO!

Inšpirujte sa reálnymi ženami, ktoré sa rozhodli zmeniť svoje telo a životný štýl k lepšiemu. Na fotografiách nie sú modelky ani celebrity, ale matky a pracujúce ženy, ktoré sa rozhodli so sebou niečo urobiť. Motivácia a pevná vôľa sú najdôležitejšími bodmi, ktoré budete v tejto premene potrebovať. Všetko ostatné už zvládnete a výsledok bude stáť za to. Skúste si dať predsavzatie do nového roka, ktoré tentokrát naozaj dodržíte. Držíme vám palce.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus