Presunúť na hlavný obsah

Prekvapí vás, čo robili herci zo seriálu Priatelia pred každým natáčaním: Intímny nápad mal na svedomí Ross

Zahraničné celebrity

Seriál Priatelia si svojou uvoľnenou atmosférou a vtipom získal milióny fanúšikov. Viete však, že herci neboli od začiatku najlepšími priateľmi? Vďaka tomuto sa to zmenilo.

David Schwimmer alias Ross zo seriálu Priatelia bol jedným z hercov, ktorý prišiel s unikátnym nápadom. Práve vďaka tomu sa vzťahy medzi hercami upevnili aj mimo kamier.

Mohlo by vás zaujímať: 10 najkrajších vecí v živote, ktoré máme na dosah a úplne zadarmo

Pred každým natáčaním seriálu mali herci moment iba pre seba, keď si okrem klasickej prípravy osvojili jednu milú intímnu tradíciu. Išlo o skupinové objatie. Tento rituál si všetci herci zamilovali natoľko, že si vďaka nemu vytvorili medzi sebou skutočne blízke a priateľské puto. Sám Ross vo viacerých rozhovoroch prezradil, že práve to bol moment, ktorý mu po skončení seriálu chýbal najviac.

Okrem skupinového objatia si pred natáčaním všetci šiesti navzájom popriali úspešnú šou a zábavu. Ďalšou zaujímavosťou je, že Priatelia mali byť len o štyroch hlavných hercoch (Monica, Rachel, Ross a Joey), ale nakoniec sa z náhradníkov Phoebe a Chandlera stali rovnocenní herci. Dnes je ťažké predstaviť si, že by v seriáli jeden z nich reálne chýbal.

Čítajte aj: Neuveríte, komu patrí telo Julie Roberts na fotografii z Pretty Woman: Toto je skutočná majiteľka sexi postavy

Máte radi seriál Priatelia?

spolu hlasovalo 1057 ľudí

áno
988
nie
69

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe