Presunúť na hlavný obsah

Nezameniteľný štýl krásnej modelky z agentúry Elite: Erika Palkovičová vás presvedčí, že v jednoduchosti je krása

Modeling

Patríte k ženám, ktoré obľubujú jednoduché farby, mestský štýl a minimalizmus? V tom prípade je inšpirácia v podaní Eriky Palkovičovej určená práve pre vás.

Jej jedinečný štýl vás prekvapí svojou jednoduchosťou a eleganciou. Krehká modelka z agentúry Elite vás bude baviť svojou bezprostrednosťou a nežnosťou. 

Mohlo by vás zaujímať: Kto tvrdí, že čierna je nudná, nevie ju nosiť: Neprehliadnite túto inšpiráciu nadčasových outfitov

Inšpirácia

Inšpirujte sa úspešnou modelkou a zakomponujte do svojich outfitov maximálny minimalizmus a dávku jedinečnosti. Erika obľubuje základné farby akou je čierna a biela, no napriek jednoduchosti pôsobí neprehliadnuteľne. Ako to tá kráska robí?

Čisté línie

Sivý rolák, dobre padnúce čierne nohavice a nadčasové topánky. Tieto tri veci stačia krásnej modelke na to, aby zaujala. Ak je niekto kto má talent pre jednoduchosť a čisté línie, tak je to práve Erika.

Mestský štýl

Ležérnosť a mestský štýl ma v malíčku. Ak sa niekde objaví táto nežne vyzerajúca modelka, hneď vzbudí pozornosť. Čierne slim džínsy sú akousi povinnou výbavou v šatníku každej modelky. K úspechu už len stačia trendové čižmy, bunda s dobre padnúcim strihom a ikonická kabelka.

Jedinečnosť

Rebelský look spojený s francúzskym nádychom elegancie je typický pre slovenskú krásku. Modelka nepodlieha najnovším módnym trendom a pri výbere outfitov sa riadi svojím jedinečným vkusom, čo z nej robí ikonu v oblasti módy.

Odlišnosť

Úspešná slovenská modelka je známou hlavne v zahraničí a život za hranicami sa preukázal aj na jej outfitoch. Jej výber oblečenia nie je prvoplánový, čo ju odlišuje od módy, ktorú máte možnosť vidieť v slovenských uliciach.

Vojenská zelená

Táto farba patrí medzi jej obľúbené. Erika preferuje jednoduché farebné kombinácie a strihy, ktoré jej veľmi pristanú. Veľký dôraz kladie na hlavne kvalitu a prevedenie jednotlivých kúskov a vo svojom šatníku vlastní aj drahšie kúsky od známych návrhárov.

Inšpirujte sa: Ako sa obliekajú modelky, keď práve nepredvádzajú na móle? Tieto ženy vedia, čím upútať!

Nevinnosť

Krásnej plavovláske pristanú svetlé farby a v bielom tope so zaujímavým strihom pôsobí krehko a nevinne. Nechajte sa inšpirovať touto ikonou, ktorá naozaj vie, ako skombinovať aj tie najjednoduchšie kúsky a vyzerať ako diva. 

Denim

Erika vyzerá bezchybne aj pri prechádzke v prírode. Čierne tričko, roztrhané džínsy a strieborné tenisky na platforme sú skvelou voľbou, ak chcete vyzerať dokonale a zároveň sa cítiť pohodlne.

- Najčítanejšie -