Presunúť na hlavný obsah

Pozreli sme sa na účesy z Plesu v opere 2017: Ktoré dámy okúzlili svojou korunou krásy?

Slovenské celebrity

17. ročník dobročinného Plesu v opere bol nielen prehliadkou nádherných rób, ale aj skvostných účesov. Významná udalosť roka sa nezaobišla bez známych osobností slovenského šoubiznisu i kultúry a vy sa môžete pozrieť, aké vlasové stylingy zvolili prítomné dámy.

Príprava na ples v opere nie je len o krásnych šatách a dokonalej vizáži. Dôležitú úlohu zohráva aj účes, ktorý dotvára celkový vzhľad. Aké plesové účesy dominovali tento rok na významnej udalosti?

Prečítajte si aj: Prvé fotografie z Plesu v opere 2017: Lucia Hablovičová jednoznačne ohúrila, minuloročná kráľovná plesu chýbala

Zlatica Puškárová

Moderátorka Televíznych novín Zlatica Puškárová zvolila jednoduchý účes, ktorý jej svedčal k výraznej zelenej róbe. Zlatica stavila na jednoduchosť a svoje vyfúkané vlasy si nechala jemne rozpustené. Minimalistickým účesom nechala vyniknúť skvostný šperk, ktorý ladil so šatami.

Kristína Krajčírová

Bývala kráľovná krásy Kristína Krajčírová svojou vizážou naozaj očarila. Mladá kráska nechala vyniknúť krásne črty tváre a prispôsobila tomu aj svoj účes. Jemne uhladené a zopnuté vlasy do drdola a spustený prameň padajúci do očí jej veľmi pristali.

Lucia Hablovičová

Exriaditeľka súťaže krásy sa každoročne objavuje na Plese v opere. Tentokrát očarila svojím nezvyčajným doplnkom v podobe klobúka. Dlhé leské vlasy nechala rozpustené a na hlave jej vynikal extravagantný cylinder, ktorý zladila s róbou z dielne Borisa Hanečku.

Gabriela Drobová

Riaditeľka módnej televízie Fashion TV vyzerala naozaj pôvabne. Vlasy upravené na jednu stranu a zopnuté na temene hlavy jej veľmi pristali a zároveň nechali vyniknúť jej krásne smaragdové náušnice.

Zuzana Kanisová

Slovenská stylistka Zuzana Kanisová naozaj vie, čo je módne. Na dobročinný ples prišla ako stelesnenie elegancie a jemnosti. Rafinovaný účes je veľmi moderný a pristane jej črtám tváre. Začesané a ohladené vlasy dozadu nechali vyniknúť krásne náušnice a odhalený dekolt.

Tamara Šimončíková Heribanová

Spisovateľka a módna ikona Tamara Šimončíková Heribanová je známa svojou vášňou k folklóru. Očarujúca Tamara zvolila ako doplnok očovskú kápku (vyšívanú sklenenými fúkanými korálkami). Kápka predstavuje čepiec v podpoliankskom regióne. Predstaviteľka slovenskej haute couture zdôraznila krásu našej ľudovej tradície.

Inšpirujte sa: Pocta slovenským tradíciám: Spisovateľka Tamara Heribanová prišla na Ples v opere v prekrásnom kroji

Alexandra Gachulincová

Slovenská topmodelka Alexandra Gachulincová z agentúry Elite bola ozdobou večera vďaka jej prirodzenej kráse a krásnej bielej róbe. Svojím vzhľadom pripomínala  grécku bohyňu a účes dokonale zapadol do antického vzhľadu. Plavé vlasy zopnuté do drdola a voľne padajúce do tváre jej naozaj svedčali.

Jana Keketi

Fotografka Jana Keketi žiarila nielen vďaka farbe jej šiat, ale aj skvelej vizáži, ktorú zvolila. Elegantný účes pôsobil veľmi nadčasovo a moderne. Jemné vlny zopnuté do plesového účesu patrili medzi najkrajšie vlasové stylingy významného večera.

Lucia Hurajová

Slovenská herečka Lucia Hurajová pôsobila ako naozajstná diva. Vypnuté vlasy do drdola boli v Luciinom prípade skvelou voľbou. Ukážkovú vizáž dotváral dokonalý účes a Lucia patrila k ozdobám večera.

Karolína Chomisteková

Riaditeľka súťaže Miss Slovensko zvolila vyčesaný účes, ktorý sa štýlovo hodil k honosnej akcii. Účes Karolíny zaujal extravagantnou vlnou, ktorá jej dodávala na elegancii a celkový dojem pôsobil naozaj vznešene.

Ktorá zo známych osobností mala podľa vás najkrajší účes?

spolu hlasovalo 1766 ľudí

 

 


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus