Presunúť na hlavný obsah

10 najkrajších rób na Plese v opere 2017: Rozprávková Tamara Heribanová či pôvabná herečka Zuzana Mauréry

Slovenské celebrity

17. ročník dobročinného Plesu v opere odštartoval plesovú sezónu a odprezentoval aj nové trendy v oblasti módy. Vybrali sme pre vás tie najkrajšie róby z tohtoročného plesu.

Ktoré známe osobnosti predviedli najkrajšie róby a zaradili sa medzi najlepšie oblečené? Prinášame vám výber plesových rób, ktoré zatienili tie ostatné. Ktoré sú podľa vás tie naj?

Hlasujte za kráľovnú plesu. Róby z Plesu v opere 2017: Tamara Heribanová má našliapnuté vysoko, kto sa stane podľa vás kráľovnou plesu?

Tamara Šimončíková Heribanová

Slovenská spisovateľka je známa svojou extravaganciou a jedinečným vkusom. Krásna Slovenska má taktiež  blízky vzťah k slovenským krojom, ktoré dokonca zbiera. Na Ples v opere prišla v krásnom kroji, ktorý je pýchou národných odevov.

Jana Keketi

Fotografka oslnila v krásnej róbe, ktorá jej nesmierne svedčala. Výrazná farba dokonale ladila s farbou jej pleti a strih šiat bol pre ňu ako stvorený. Neprehliadnuteľná róba patrila k tým najkrajším z Plesu v opere 2017.

Alexandra Gachulincová

Modelka z agentúry Elite očarila v krásnej bielej róbe z dielne Marcela Holubca, s ktorým sú dlhoroční priatelia. Minimalistická róba, ktorú predviedla krásna modelka, predstavovala čistotu a nevinnosť. Alexandra patrila k najlepšie oblečeným ženám významného večera.

Zuzana Mauréry

Slovenská herečka Zuzana Mauréry bola moderátorkou večera. Svojou elegantnou červenou róbou od Jany Kuzmovej s rafinovane odhaleným dekoltom jednoznačne zaujala. Lichotivá farba a strih šiat herečke naozaj svedčali a Zuzana vyzerala pôvabne.

Zlatica Puškárová

Moderátorka Televíznych novín Zlatica Puškárová nechýbala ani na dobročinnom plese. Svojou výraznou zelenou róbou z dielne Jany Pištejovej príjemne prekvapila a zožala úspech. Známa moderátorka stavila na elegantné šaty s výraznou farbou a zaradila sa medzi njalepšie oblečené dámy.

 

Lucia Hablovičová

Bývalá riaditeľka súťaže krásy Lucia Hablovičová sa už tradične ukázala na Plese v opere v róbe od Borisa Hanečku. Extravagantný model predviedla s gráciou a patrila medzi najlepšie oblečené ženy. Netradičné šaty doplnila klobúkom, ktorý dotváral jej celkový look.

Mohlo by vás zaujímať: Lucia Hablovičová je stálicou Plesu v opere: Tentoraz stredobodom pozornosti vďaka tomuto sexi modelu

Lucia Hurajová

Rebríček najkrajších rób zdobí aj herečka Lucia Hurajová, ktorá jednoznačne zaujala. Pôsobivé šaty, ktoré pozostávali so svetlomodrej sukne a zdobeného vrchu patrili k najkrajším róbam a herečka vyzerala bezchybne.

Zuzana Kanisová

Módna stylistka Zuzana Kanisová stavila na jednoduchosť a eleganciu. Minimalstický model značky Max Mara dokonale padol jej štíhlej postave a Zuzana patrila medzi kráľlovné večera. Náušnice pochádzali z dielne Miklosko Fashion Design. Čierne šaty boli výnimočné zaujímavým strihom, ktorý rafinovane odhaľoval dekolt a ramená.

Kistína Krajčírová

Bývalá kráľovná krásy Kristína Krajčírová ohúrila nádhernou róbou z dielne Lukáša Kimličku, ktorému robila spoločnosť na Plese v opere 2017. Svetlomodrá róba nechala vyniknúť modelkinu štíhlu postavu a Kristína pôsobila ako princezná.

Karolína Chomisteková

Riaditeľka súťaže krásy Miss Slovensko Karolína Chomisteková mala na Plese v opere premiéru a veľmi jej to pristalo. Honosná róba od Fera Mikloška, elegantný účes a držanie tela ako správna dáma. Jedna z najreprezentatívnejších tvárí novej generácie.

Pozrite si všetky róby z tohtoročného plesu. Hlasujte za kráľovnú Plesu v opere 2017! Meno zverejníme po ukončení hlasovania, v stredu 11.1. 2017 o 10.00 h.

- Najčítanejšie -