Presunúť na hlavný obsah

Výsledky na vašom tele už po jednom cvičení? S týmito cvikmi to bude možné, stačí len 8 minút

Fitness

Ak vás nebaví čakať na výsledky cvičenia dlhé týždne, vyskúšajte toto 8 minútové cvičenie.

Tentokrát nepôjde o žiadne zázračné cvičenie, ale o cvičenie, ktoré vám už po jednom dni viditeľne spevní postavu. Na to, aby ste však aj reálne schudli, budete potrebovať pravidelnosť, odhodlanie a silnú vôľu.

Inšpirujte sa: Fit článok 2016, ktorý vás zaujal najviac: Romana za 4,5 mesiaca zhodila 1 kg, no vizuálne je na nepoznanie

Toto cvičenie vám zaberie iba 8 minút denne a výsledky vás milo prekvapia. Jeho veľkou výhodou je tiež to, že pomocou šiestich cvikov si dokonale precvičíte a spevníte celé telo. Ak chcete vyťažiť z cvičenia maximum, zopakujte si ho celé minimálne dva až trikrát po sebe.

Doska 

Na začiatku sa zaprite lakťami o zem, zdvihnite na špičky a snažte sa udržať v rovnej polohe minimálne 30 sekúnd.

Mountain climbers

Následne na to sa zdvihnite na dlane a postupne priťahujte jedno koleno k hrudníku. Zrýchlite tempo a vydržte v ňom po dobu 30-tich sekúnd.

Nožnice

Ľahnite si na chrbát, ruky položte pozdĺž tela a postupne strihajte nohami vo vzduchu. Čím vyššie držíte nohy, tým je to jednoduchšie.

Drep s výkopom

Pomaly prejdite do drepov s výkopom. Dôležité je, aby koleno nepresahovalo špičku a počas výkopu sa snažte udržať rovnú chrbticu.

Kľuk

Ruky počas kľukov umiestnite vedľa tela, do strán a na dlane. Celý čas majte vyrovnanú chrbticu a natiahnuté telo.

Vyskúšajte tiež: 10 minút konečne efektívnych cvikov: Takéto telo môžete mať aj vy, stačí vyradiť z jedálnička TOTO!

Beh na mieste

Na záver si 30 sekúnd až minútu zabehajte na mieste. Pre znásobenie účinku skúste bežať čo najrýchlejšie a kolená dvíhajte čo najvyššie.

Odporúčaný čas každého cviku je minimálne 30 sekúnd až 1 minúta. Čo sa týka behu na mieste, skúste bežať 1 a pol minúty. Nezabudnite na to, že čím viac serií zopakujete, tým lepšie.

VIDEO: Toto 8 minútové cvičenie vás svojím účinkom milo prekvapí

- Najčítanejšie -