10 maličkostí, ktoré vás presvedčia o tom, že sexepíl ženy nespočíva len v povrchnej kráse

To, že krása nie je ani zďaleka všetko, už dávno viete. Čo sa však skrýva za nevysvetliteľnou energiou, ktorou priťahujete všetkých mužov? Zistíte, či v sebe aj vy skrývate túto magickú silu.

Zvodné vyžarovanie, ktoré pôsoobí na chlapov ako magnet!

Zvodné vyžarovanie, ktoré pôsoobí na chlapov ako magnet!

Zdroj: Profimedia

Aj vás vždy zaujímalo ako je možné, že niektoré ženy majú okolo seba viac mužskej pozornosti ako tie druhé a neviete prísť na dôvod, prečo to tak je? Za touto záhadou sa skrýva sexuálna energia, ktorou priťahujete okolie ako magnet. Prečítajte si nasledujúce body a zistíte, či aj vy patríte k ženám, ktoré sexepílom doslova sršia!

Mohlo by vás zaujímať: Šesť vecí, ktoré charakterizujú skutočnú krásu ženy: Tieto ženy pôsobia na mužov ako magnet

Záhadná tajomnosť

Muži z nejakého dôvodu vždy inklinovali k tajomným a záhadným ženám. Ak je žena tajomná a nepredvídateľná, stáva sa pre muža zaujímavou a nedobytnou. Pre muža je príťažlivý pocit nevedomosti a dobýjania. Ak v sebe skrývate túto vlastnosť „záhadnej krásky“, máte vyhrané! 

Zvodný pohľad

Hlboké oči a zvodný pohľad dokážu dostať do rozpakov aj toho najskúsenejšieho mača. Plachosť nechajte v tomto prípade bokom a stavte na priamy pohľad do očí. Neviete si ani predstaviť, akú silu má len pár sekúnd očného kontaktu! Slová sú v tomto prípade zbytočné a ak patríte k ženám so zvodným pohľadom, vedzte, že vaša sexuálna energia je vyššia ako si myslíte.

Sebavedomie

Toľkokrát spomínané sebavedomie však nevlastní mnoho žien. Nefalšovaná sebadôvera sa prejaví hlavne pri vašom správaní a v momentoch, keď si to ani neuvedomujete. Muži vnímajú sebavedomé ženy ako chodiacu dokonalosť a správne nastavenie mysle je v tomto prípade veľmi príťažlivé. Pretože nie je nič viac sexi ako sebavedomá žena, ktorá pozná svoje kvality.

Neodolateľná charizma

Tajomná dávka sexepílu, s ktorou sa musíte narodiť. Mužský radar začne okamžite blikať, ak je v blízkosti žena s charizmou. Tajomná sila, ktorá sa vo vás ukrýva a spôsobuje vibrácie, vďaka ktorým sa stávate neodolateľnou. Ženy s charizmou to majú vždy ľahké a muži o nich majú veľký záujem.

Príťažlivý hlas

Čudovali by ste sa, ako dokáže na mužov zapôsobiť tón vášho hlasu. Muži vo všeobecnosti milujú hlbšie položené hlasy so zamatovým zafarbením a príjemným tónom. Príťažlivý hlas u nich vzbudzuje neodolateľnú túžbu a mužská fantázia si už predstavuje, ako mu šepkáte do ucha šteklivé návrhy. Sexi hlas je jednoznačne vašou silnou zbraňou.

Sexi úsmev

Úsmev dokáže zázraky a na chlapov to platí dvojnásobne. Úprimný, nefalšovaný a sexi úsmev dostáva chlapov do kolien a pôsobí ako ópium. Z nevysvetliteľných dôvodov sa ženy v dnešnej dobe usmievajú čoraz menej. Ak však patríte k usmievavým výnimkám, robíte dobre. 

Autorita

Prirodzená autorita patrí taktiež k vlastnostiam, ktoré sa nedajú naučiť. Ak vás ľudia radi počúvajú a vzhliadajú k vám, je to správny ukazovateľ vášho sexepílu. Nielenže vás ľudia berú ako zodpovednú a dôležitú osobu, ale ste aj sexuálnou energiou pre mužov, ktorý obdivujú ženy s prirodzeným rešpektom.

Silné vyžarovanie

Vaše vyžarovanie dokáže naozajstné divy. Všetky vaše nálady a starosti sa hneď odzrkadlia na vašom okolí. Ak máte silné vyžarovanie, je dôležité byť správne naladený a šíriť pozitívnu energiu. Pozitívnym vyžarovaním viete docieliť aj záujem chlapov, od ktorých by ste to ani nečakali. 

Prečítajte si aj: Jedna otázka, ktorou odhalíte osobnosť človeka: Takto si môžete ušetriť čas i sklamanie

Hra na city

Muži milujú ženy, ktoré treba ochraňovať a situácie, kde môžu ukázať ich silu. Vy emancipované ženy to dozaista viete a z času na čas sa na túto hru aj dokonale zahráte. Nejde však o žiadne ťahanie za nos, len o nevinný flirt či vytvorenie situácie, kedy si neviete rady a potrebujete mužskú pomoc. Táto vlastnosť vám taktiež dodáva na vašom sexepíle.

Sexuálny apetít

Na záver je to samozrejme váš sexuálny apetít, ktorý je nesmierne dôležitý. Vo väčšine prípadov platí, že ak patríte k vyrovnaným a sebavedomím ženám aj váš sexuálny apetít je na tom rovnako dobre. Sila vašej príťažlivosti je do istej miery ovplyvnená aj zdravým sexuálnym životom. 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba