Presunúť na hlavný obsah

Jedna noc so ženatým mužom ma naučila viac, ako akýkoľvek vzťah. Toto som si uvedomila

Partnerské vzťahy

Áno, aj ja som podľahla a spravila chybu. Môj chybný krok mi však zmenil pohľad na svoj vlastný život.

Nikdy predtým by som si so ženatým mužom nezačala. Vždy som podvedome takéto ženy odsudzovala, až kým som sa na jednu noc nestala jednou z nich.

Čítajte tiež: Mala som otca, ktorý dlhé roky podvádzal moju mamu: Takto to nakoniec zmenilo moje vlastné manželstvo

Patrik bol môj bývalý kolega z práce. Už v tom čase bol zadaný a s partnerkou chystali svadbu. Skvele sme si rozumeli a takmer každú obedovú prestávku trávili spolu. Priznám sa, že sa mi páčil a jeho partnerke som závidela tak skvelého muža. Napriek tomu som sa o nič nepokúšala. Nakoniec som z práce odišla a naše priateľstvo fungovalo už len sporadicky. Prednedávnom som ho stretla znova na jednej spoločenskej akcii. Pochválil sa mi s tým, že je už dva roky ženatý. Na jednej strane som mu to priala, na druhej som chcela byť ja tá šťastná s rodinou a s ním.

Toto sa nakoniec stalo

Na večierku sme sa pripili a prehovorila som Patrika, aby spal u mňa. Malo to byť len nevinné prespatie, keďže bývam bližšie ako on a bolo dosť neskoro. Na byte sme pokračovali s fľašou vína, až kým som sa mu priznala s tým, že ho už roky chcem. Najskôr to vnímal ako vtip, ale keď som ho začala bozkávať, pochopil. Hovoril niečo v zmysle, že má manželku, ale ja som neprestala. Chcela som si dokázať, že som lepšia ako ona a nakoniec ho dostanem. Bol príliš opitý a tak sa mi to podarilo. Ráno som vedľa seba našla len prázdne miesto s lístkom: "Milujem svoju manželku, už mi nikdy nevolaj."

Prečítajte si: Skutočný príbeh: Vďaka jednej úplne obyčajnej rade od svojej mamy som prehodnotila rozhodnutie dať sa rozviesť

Vzrušenie z minulej noci sa zmenilo na odpor. Bolo mi zo seba zle a časom som si zopár vecí uvedomila. Moje vlastné zúfalstvo spôsobilo to, že som zabudla na všetky zásady, ktoré som mala. Mať manžela a rodinu sa stalo mojou prioritou natoľko, že som neváhala zničiť šťastie niekoho iného. Uvedomila som si, že by sme nemali nikdy robiť niekomu to, čo nechceme, aby sa raz stalo nám. Nakoniec som nebola žiadnou víťazkou, ale skončila som sama a porazená.

- Najčítanejšie -