Presunúť na hlavný obsah

Rovnako staré Slovenky, ktoré vyzerajú odlišne: Dara Rolins má rovnaký vek ako Eňa Podzámska a čo ďalšie?

Slovenské celebrity

Niektoré z našich celebritných žien majú spoločné viac než len profesiu či talent. Spája ich i rovnaký počet rokov, i keď by ste to na prvý pohľad určite nepovedali. Veď posúďte sami.

Erika Judínyová akoby nestarla

Táto známa moderátorka, ktorá na televíznych obrazovkách sprevádza divákov svetom slovenských celebrít už dlhých jedenásť rokov akoby nezostarla ani o rok. Jej sexepíl a mladé črty sú výsledkom každedennej dôkladnej starostlivosti a Erikinej snahy zostať čo najdlhšie vo forme. Len o tri roky staršia, nesmierne talentovaná herečka Zuzana Mauréry síce navonok pôsobí o dosť staršie, charizmou však za známou moderátorkou nezaostáva.

Prečítajte si aj: Erike Judínyovej a Števovi Skrúcanému to takto pristane: Na začiatku im nedávali šancu, dnes tvoria pár viac ako 4 roky

Celeste Buckingham pôsobí nanajvýš vyzreto

Krásna speváčka Celeste Buckingham má len dvadsaťjeden rokov, no výzorom sa zaraďuje medzi oveľa staršie kolegyne. Jej tvárička sa vyznačuje vyspelým dojmom, vďaka ktorému by naozaj nikto netipoval, že je Celeste taká mladučká. Jej krásna skoro rovesníčka Barbora Bakošová popri nej vyzerá ako dievčatko. Nuž čo, mladistvý vzhľad sa dá predsa v modelingu neuveriteľne zúročiť.

Dara Rolins ako mladé dievčatko

Svojská speváčka a partnerka známeho rapera Rytmusa patrí k najkrajším Slovenkám a svojou postavou ohromuje už nejaký ten rôčik. Dara Rolins má síce s Elenou Podzámskou skoro rovnaký rok narodenia, vzhľadom sa však tieto dámy náramne odlišujú. Dara sa však netají tým, že si ku krásnemu vzhľadu dopomáha havne športom a zdravou výživou.

Inšpirujte sa: Tieto známe krásky svojimi sexi fotografiami prekvapili za posledné obdobie najviac: Viete, ako sa udržiavajú vo forme?

TWIINSky nezostarli snáď ani o rok

Daniela a Veronika Nízlové aj po tridsiatke vyzerajú stále rovnako dokonale, ba priam lepšie.  Tieto krásne a talentované dvojičky svojou krásou ohromujú nielen na Slovensku, ale i po celom svete. Rovnako stará Barbora Rakovská svojím vzhľadom pripomína tridsiatničku oveľa viac ako toto hravé sesterské duo. Na kráse jej to však ani trochu nezobralo.

Tamara Heribanová ako mamička absolútne nevyzerá

Krásna spisovateľka je už sama mamičkou, no na jej vzhľade čas akoby nezanechal ani stopy. Jej takmer rovesníčka Lucia Barmošová je rovnako krásna, no na pohľad vyzerá predsa len o trošičku staršie. Ktovie, možno jej práve materstvo to, čo na Tamare zanechalo neopísateľnú charizmu a mladistvý vzhľad.

Marianna Ďurianová mladá duchom, Karin Haydu navonok

Marianna Ďurianová síce inklinuje skôr k moderovaniu ako herectvu, s Karin Haydu má však i napriek tomu niečo spoločné. Obe sa totiž nachádzajú na prelome štyridsiatky a sú úspešné a krásne. Karin však navyše vyzerá, že sa svojmu veku viac než len úspešne bráni a starnutie jej už niekoľko rokov nič nehovorí.  Marianna na druhej strane pôsobí nanajvýš uvoľnene a vyrovnane. Vek je predsa len číslo, nie?

Mohlo by vás zaujímať: Najštíhlejšie Slovenky: Miriam Kalisová má napriek pečeniu super postavu, Alena Pallová je vyššia ako ste mysleli

Ktorá z krásnych žien sa vám páči najviac?

spolu hlasovalo 4333 ľudí

- Najčítanejšie -