Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Najkrajšia Slovenka Kristína Činčurová sa prebojovala do TOP 20. Ako prebiehalo svetové finále?

Feminity TV

Slovenská kráska sa na svetovej súťaži krásy Miss World prebojovala do top 20-tky najkrajších žien.

Slovenská misska sa pred necelým mesiacom vrátila zo svetovej súťaže krásy, ktorá sa tento rok konala vo Washingtone. Pôvabná Kristína prezradila, ako vyzerali prípravy na samotné finále a čo všetko musela absolvovať.

Prečítajte si aj: S týmito sexi telami by mohli predvádzať na Victoria's Secret: Oslnivé Slovenky, ktoré na to rozhodne majú

Prípravy na finálový večer

„Mali sme veľmi náročné dni. Od rána sme nacvičovali choreografie, ktoré sme potom predviedli na finálovom večeri. Dva rôzne tance, chôdza a takisto sme mali súťaže v rôznych kategóriách, v ktorých sme získavali body a podľa toho sa umiestňovali. Športová súťaž alebo fashion, bolo toho naozaj veľa,“ hovorí úradujúca víťazka Miss Slovensko

Vďačná za podporu

Krásna misska mala na Slovensku, ale aj vo svete veľké množstvo fanúšikov, ktorí ju podporovali a tipovali na celkovú víťazku svetovej súťaže. „Bola som veľmi rada. Vždy ma to veľmi potešilo, ale takisto musím povedať, že to bola veľká zodpovednosť. Mala som taký pocit, že sa musím umiestniť a dokázať to, aby som ich nesklamala. Naozaj ma to veľmi podporovalo, hlavne keď som sa cítila počas niektorých dní, že na to nemám. Predsa tam len boli nádherné dievčatá z celého sveta, takže to nebolo jednoduché,“ dodáva skromná kráska.

Postup do top 20-tky nečakala

Kristína sa priznala, že pred finálovým večerom pociťovala mierny stres a  umiestnenie v súťaži vôbec nečakala. „Bola som trošku nervózna či zvládnem všetky tance a chôdzu a musím sa priznať, že počas finálového večera som mala taký pocit, že asi z toho nič nebude. Naozaj tam bola silná konkurencia a preto keď povedali, že som v top 20, tak som bola v úplnom šoku a veľmi som sa potešila. Chcela som až plakať od radosti,“ spomína s úsmevom krásna Slovenka. 

Prípravy na nový ročník Miss Sovensko

Po príchode na Slovensko si Kristína užila sviatky v rodinnom kruhu a od januára pomáha pripravovať nový projekt Miss Slovensko 2017. Naša najkrajšia Slovenka prezradila, čo sa deje v týchto dňoch a načo sa môžeme tešiť. „Práve včera skončilo prihlasovanie dievčat na semifinále a už túto nedeľu budeme vyberať finálovú dvanástku. Veľmi sa na to teším." priznáva Kristína.

Akú radu by dala novým adeptkám?

Kristína si minulý rok prešla celým procesom od kastingov cez finálový večer a nakoniec získala titul Miss Slovensko. Sympatická kráska tiež prezradila, akú radu by dala dievčatám, ktoré budú tento rok bojovať o titul kráľovnej krásy.

Mohlo by vás zaujímať: Andrea Verešová, Karolína Chomisteková či Kristína Činčurová: Tieto Slovenky majú vycibrený vkus

FEMINITY TV: Kristína Činčurová porozprávala o svetovom finále Miss World 

 

- Najčítanejšie -