Presunúť na hlavný obsah

Päť celebrít, ktoré zďaleka nemajú veľkosť XS a vyzerajú dobre: Tieto známe osobnosti uznávajú sexi krivky!

Zahraničné celebrity

Zahraničné celebrity, ktoré hrdo nosia kilá navyše a nehanbia sa za to! Ženy zo šoubiznisu, ktoré nepodľahli trendu vychudnutých postáv a s radosťou prezentujú svoje krivky.

Predstaviteľky plných tvarov, ktoré dobyli Hollywood. Úspešné ženy, ktoré sa odmietli prispôsobiť spoločnosti a svoje krivky nosia s gráciou.

Prečítajte si aj: Najznámejšie sexi paničky, ktoré víria hollywoodske vody: Tieto „milfky“ nedajú mužom spávať!

Chrissy Teigen

Manželka známeho speváka Johna Legenda je stelesnením mužskej fantázie. Chrissy pracovala v minulosti ako modelka, ale nátlak modelingového sveta na jej „nevhodné“ miery ju dostali do momentu, kedy s tým stopla. Táto exotická kráska propaguje ženské plné tvary a je inšpiráciou aj ostatným ženám. Ako sama priznala, jedlo je jej vášňou a nemieni sa ho vzdať. 

Jennifer Lawrence

Oskarová herečka nepatrí k vychudnutým herečkám filmového plátna a aj napriek tomu ju obdivuje celý svet. Talentovaná hviezda dokazuje, že nemusíš byť dokonalý, aby si dosiahol úspech. Jennifer raz niekto povedal, že je príliš tučná na to, aby bola slávna. Dnes sa nad tým, jedna z najúspešnejších herečiek súčasnosti, môže len pousmiať. 

Kim Kardashian

Celebrita preslávená najmä z reality show patrila odjakživa k plnším ženám. Kim však naozaj vie, ako nosiť svoje krivky, a čo jej pristane. Ikona módy je zaručene jedna z najznámejších zahraničných celebrít, ktorá hrdo propaguje svoje kilá navyše. Kim ovplyvnila tento trend natoľko, že vďaka nej si ženy v Amerike dávajú implantáty. Zväčšujú si však svoje pozadie, aby sa veľkosťou priblížilo kontroverznej Kardashianke.

Kate Upton

Mladá americká herečka patrí k novým predstaviteľkám plných tvarov. Kate je obdarená naozaj sexi postavou a málokto by ju chcel vidieť vo veľkosti XS. Príťažlivá kráska je obsadzovaná do čoraz viac filmov a jej sľubná kariéra sa rozrastá. Kate je typ herečky, ktorá odmietla schudnúť kvôli filmovým rolám a vďaka tomu si získala rešpekt a sympatie okolia.

Inšpirujte sa: Tajomstvo kariéry Jennifer Lopez odhalené: Vieme, prečo sa sexici darí ohurovať aj v štyridsaťpäťke!

Jennifer Lopez

Speváčku a herečku Jennifer Lopez pozná celý svet vďaka jej ikonickému pozadiu. Kypré tvary však Jennifer naozaj pristanú a latino kráska je pravidelne v rebríčku najkrajších žien sveta. Speváčka má v génoch sexi krivky a a chudnutie vraj nikdy neskúšala. Na svoju postavu je patrične hrdá a my sa jej ani nečudujeme. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus